reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

ja karuzele miałam przy Fifim zero reakcji, zainteresowania, nic. Lili nie miała nie odczułam jakoś jej braku. teraz karuzeli mieć nie będziemy. zreszta w łóżeczku dziecku u nas bedzie tylko spało, to po co mu karuzela. pewnie jakby mi sie przydała przy dwójce starszych to teraz też bym chciała mieć.
 
reklama
Moja córcia jakoś ignorowała karuzele i podobnie jak u fillil dziecko spało w łóżeczku czas na przyglądanie miała w bujaczku i tam były atrakcję.Po kilku razach używania karuzeli zauważyłam że ją denerwuje to ściągneliśmy
 
To chyba tak ze wszystkim jest - zalezy od malucha :) Jednie lubia hustawki, inne bujaczki, jedne wozek a inne chusty. Nic tylko probowac I poznawiac preferencje :)))
 
Ja dziś szukałam na mieście Literek drewnianych do samodzielnego pomalowania i nie znalazłam;( a chce koniecznie sama to zrobić, ale kupiłam już podobrazie i namaluje Leosiowi lewka na ścianę :))) literki zamówie najwyżej na allegro, farby już mam .Ja już mam wizję jego kąciku i niech mi ją ktoś sprobuje zaburzyc:p
 
cytryna - mój tez robił kupe 20 razy dziennie ... przemiane materii to on ma po mamusi :-p ... tyle że one zawsze były duże i czasami to aż do szyi :-p:-p:-p ... on sie tylko nadawał do wsadzenia cały pod wode :-D
 
Co do karuzelki to ja się wstrzymuje też do ok 2 miesiąca życia, będę miała łóżeczko turystyczne wystarczająco bodźców na nim.
A co do literek można z masy solnej zrobić samemu, ja dziś szukam i szukam :)
 
Właśnie zostałam posiadaczką kołyski First Years 5 w 1 Jeszcze tylko fotelik samochodowy (mam upatrzony), jakieś pierdółki i kosmetyki i CHYBA mam wszystko:)

Judyś- w empiku są literki do oklejania lub malowania, wykonane z masy papierowej- ewentualnie w zastępstwie drewnianych:-)

Co do karuzelki- nie zdecydowałam jeszcze, czy kupię, żadna mnie nie urzekła jakoś... ale widziałam kiedyś zabawkę, coś jakby zebra z dużą ilością metek, kółek i pierdółek. Nie zapisałam jej nazwy ani firmy i teraz żałuję, bo nie mogę jej znaleźć a strasznie nam się spodobała ... Za to u nas jako zawieszka do fotelika/wózka i gdziekolwiek nie szliśmy sprawdziła się ta żabka :-) Do tej pory jak na nią patrzę to pękam ze śmiechu:)
 
reklama
Sanya super ta zebra :tak: Bardzo lubię Bright Stars, a także zawieszki z Lamaze oraz K's Kids Pana Metkę i Panią Szeleścik (przy Gabie nie miałam, bo odkryłam tą firmę jak ona skończyła roczek, ale teraz chyba się skuszę).
 
Do góry