reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
Lamaze jest super, Bright Stars tez ma fajne zabawki. Ja na szczescie tego wydatku nie bede miala bo mam wielkie pudlo zabawek do 6 miesiaca (no i dla starszych tez ale juz bardziej pod dziewczynke) :)
 
muszę się pochwalić że dzisiaj dużo zakupów zrobionych :-):-):-)
gondola + spacerówka i pamiętali o tym żeby dorzucić gratis skórzany pałąk
karuzela tiny love
pełno pieluszek w tym jedna jedyna w sklepie bambusowa, ale jeszcze jedną dokupie
becik
pokrowce na przewijak
akcesoria pielęgnacyjne
 
Lori- ja też poluja na karuzelkę Tiny Love, którą masz? i chce kupić zawieszke lewka z Lamaze. W tym tyg ma być materacyk. A ten pokrowiec na przewijak to jest takie coś z gumką nakładane? z jakiego materiału najlepsze?
 
Judys - no identyczna tylko wersja niebieska :-p ... ja to nawet najpierw nie chcialam różowej, ale potem stwierdziłam że żaden inny kolor mi nie pasuje do pościeli. Poza tym mam tak dużo uniwersalnych rzeczy po Matusiu że teraz odczuwam potrzebę zachłyśnięcia się tym różowym kolorem ;-)
 
Lori- różowy jest piekny:-D może next time poszaleje :-D
Doradźcie mi jaki leżaczek- bujaczek kupić? w fajnej cenie oczywiście...
 
Judyś - ja mam dokładnie ten po Matusiu i nawet z takim wzorem http://allegro.pl/lezaczek-bujaczek-fotelik-3w1-wibracje-muzyka-hit-i3299498511.html ... z czystym sumieniem moge polecic. Po pierwsze jest niezniszczalny bo odchowalam w nim Matiego i pożyczyłam przyjaciółce która odchowała dwie córy a on dalej jest w super stanie i nigdy nikt by nie powiedzial że po trójce dzieci. Jest do 18 kg wiec wystarcza na bardzo długo. Całe siedzisko jest zdejmowane i spokojnie można ze wszystkim prać w pralce i nic sie nie dzieje. Nie mechaci, nie kurczy etc
 
reklama
Do góry