reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
Lori te płatki to masz w większości sklepów, w ROsmmanie pewnie też są, jak nie konkretnie te to podobnej wielkości a z innej firmy. W marketach to musisz szukać obok pieluch i kosmetyków.
 
Ja szukam jakiś szablonów do zrobienia literek na ścianę, dla mojej Natki zrobiłam z cienkiego styropianu wygładziłam gładzią i na koniec farba, niestety szablony zostały w Pl :( a dla Jakuba też bym chciała sama zrobić. Tamte mi wyszły tak, co sadzicie brać się za następne czy gotowe kupić :)
DSC09283.jpg
 

Załączniki

  • DSC09283.jpg
    DSC09283.jpg
    8,4 KB · Wyświetleń: 54
Mysza - a widzisz to ja juz wiem w czym problem, bo jeśli sa koło pieluch to ja na ten dział nie zaglądałam od kilku lat :-D

Karola - literki śliczne :) ... zawsze to co człowiek sam zrobi jest najfajniejsze :tak: ... ale takie sklepowe są fikuśne więc jeśli byś nie miała siły na ręczne robótki to jak kupisz gotowe też będzie ładnie ;-)


ja musze któregoś dnia sie wreszcie pozbierać i pojechać zamówić wózek :blink:
 
lori-w rosmanie tez są takie duże płatki ja też czasami używałam z ciepłą wodą ale kranówą normalnie przecież dziecko też kąpiesz w wodzie z kranu.Głównie jednak w ruch szły mokre chusteczki pampersa.Po prysznic nie brałam bo Amelia jako niemowlę nie cierpiała gołej pupy i nie chciałam jej stresować
 
Iryska - no w ciągu dnia nie ma problemu a mi chodziło o ciepłą wodę w nocy żeby nie wychodzić z pokoju, ale juz dziewczyny podpowiedziały patent z termosem :)

ja mokre chusteczki brałam na wyjścia i do ludzi żeby dziecka z kupą komuś pod prysznic nie wkładać. Na początku używałam tylko mokrych, ale młody miał taką delikatną skórę że szybko łapał odparzenia jeszcze zimą to ciężko o długie wietrzenie tyłka. Próbowałam przeróżnych, chyba najlepsze były hugissa bo grubsze i kupę lepiej zbierały. Dopiero jak zaczelam myć pupe zwykłą wodą i cienka warstwa kremu to nie było odparzeń.
 
Ostatnia edycja:
karolina super te literki! ja bym chciała takie ze styropianu właśnie. bo mają mało kleju, boje się o naklejki ze względu na ścianę :sorry2: a nie mam już tej farby żeby poprawić w razie czego.
 
reklama
Do góry