reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Lori ciepla woda w termosie :) tak na noc robiłam, jak mm musiałam szykować, zresztą na spacerki czy w podróż też brałam, żeby zimnej herbatki nie dawać małej :)
 
reklama
Inhalator - owzem tylko on ci glutkow z noska nie sciagnie ...:tak: rzecz bardzo dobra mamy do dzis uzywamy na alergie.

Ja mialam gruszke , fride i kraterek.... gruszka poszla w piec po tygodniu badziewie , fride uzywalam do momentu a nie umialm sam noska wysiakac a kraterek nie uzylam nigdy za pozno kupilam ale to dziala na zasadzie prozni tym nie da sie nic uszkodzic bo to nie ciagnie tak mocno nawet jak frida ktory sama regulujesz powietrze
 
Lori a nie lepiej zamiast tak wymyślać z wodą i chusteczkami, później to prać, po prostu przez noc stosować po prostu chusteczki nawilżane ?

Też właśnie myślałam o inhalatorze, dla Malutkiej bo wiadomo że jak w domu ma się przedszkolaka to co chwila coś będzie przynosił. Ale też dla siebie, żeby poprawić kondycję swojej skóry, bo to przecież też fajnie i buzie może nawilżyć.
Jakieś konkretne polecacie ? Chyba wolałbym taki zwykły, a nie dzieciowy, z wymiennymi maseczkami żeby każdy miał swoją. Może w sklepie medycznym poszukam jak będę w pobliżu.
 
Ja też mam inhalator, mi na początku ciąży bardzo pomógł, Jak miałam straszny katar i sobie robiłam inhalacje z soli fizjologicznej:) także jeden zakup z głowy tylko każdy musi mieć swój zestaw maseczka, pojemnik na lek itd :) wiem, ze kupiłam w aptece, ale to było z 3 lata temu :)
 
Jesli chodzi o nosek - u nas gruszka nic nie szlo, Frida sprawdzila sie super :)

Nocne mycie pupy - ja mialam przegotowana, ciepla wode w termosie, zanim zaczelam uzywac chusteczek nawilzanych uzywalam waty poprostu.
 
ja do pupy używałam takich płatków kosmetycznych tylko tych wiekszych kwadratowych i do sików i do kupki... teraz też będę...
 
fillil - jak ty dałaś rade czyścić pupe płatkami gdzie kupa wielka jak chałupa ?:-D ...o jakie Ci płatki chodzi?:-p ... czy miałaś metode jak ja że najpierw tyłek pod prysznic a potem cos tylko doczyściłaś?
 
reklama
Do góry