reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

monia- bardzo fajna ta pościel:) Ja nie kupuje narazie pościeli, mam już 2 prześcieradełka i zamówilam Loenkowi zestaw z Minky, kocyk, płaska podusie i ochraniacz:)
 
reklama
Bardzo ładna pościel dla dzieci jest w Zara Home :)

Przypadkiem w Smyku odkryłam pieluszki z bambusa - taką kupiłam Pielucha Bambusowa 75x75 cm | Akcesoria do pielęgnacji dzieci \ Pieluszki dla dzieci \ Pieluszki wielorazowe | aptekadziecka.pl - wyspecjalizowana apteka dla dziecka i mamy. Jest cudownie miękka i delikatna! Połakomiłam się na więcej ale chciałam taniej kupić i się nacięłam! Dlatego chciałam Was ostrzec ;)
Tu nie kupujcie: Pieluszka 100% BAMBUSowa druk ZDROWA MUŚLINOWA HIT (3299486569) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Nie wiem czy to podróba...czy kolejny dowód na to, że w Polsce produkuje się tylko słabej jakości rzeczy? :/ Jestem mega rozczarowana... :(

A dziś zakupiłam 3 staniki już z opcją do karmienia, bo już nawet te kupione "na ciążę" są za małe! Mam mega duże cyce :zawstydzona/y:
 
Annie - matko jak mi ciebie tutaj brakowało :) zawsze coś fajnego wynajdziesz :) dobrze że jeszcze nie skompletowałam calej tetry to zakupie też tą bambusową, zwłaszcza do układania pod buźką żeby była milutka. Kupowałaś jakąś ekstra torbę do wózka czy będziesz miała z bugaboo?
... a na te zakupy tekstylii na allegro juz sie tak naciełam że teraz kupuje to co pomacam i stwierdze że dobrej jakości. Może sobie pisać 100 % bawełna, ale bawełna nie równa bawełnie.
Pochwal się jeszcze co fajnego ciekawego wynalazłaś bo ja właśnie po wypłacie jestem :-D
 
love - sterylizator stanowczo nie potrzebny, z takich gadżetów to juz predzej podgrzewacz. Faktycznie dużo używałam i ułatwiał życie.

leżaczek mam po Mateuszku FISHER PRICE LEZACZEK BUJACZEK T4145 DO 18 KG (3313826297) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tylko inny wzór ale nawet w tej samej kolorystyce.


a ja się zastanawiam nad chusteczkami do pupy wielokrotnego użytku ... ale jak rozwiązac problem z ciepłą wodą? ... nie będzie mi się chciało chodzić w nocy i podgrzewać, a w podgrzewaczu może stać tylko tyle co w butelce a do tyłka to może nie wystarczyć.

myślę nad takim zestawem
http://www.tublu.pl/przewijanie-w-stylu-eko/
 
Ostatnia edycja:
Ja tez nie kupuje sterylizatora. Co do podgrzewacza to wyjdzie w praniu czy jest mi bardzo potrzebny. Leżaczek bujaczek chcę kupić w najbliższym czasie :)
 
spokojnie można się obejść bez podgrzewacza, ale jest to fajny gadżet ułatwiający życie. Czyli albo się chce komuś iść w nocy do kuchni podgrzać albo nie ;-) .... mi się nie chciało :-D
 
Lor - Kochana jesteś <3
Na razie jestem w ferworze walki z pudłami, zakupami do nowego mieszkania itp. Więc zakupy "dzieciowe" zeszły na dalszy plan :)
Ale... znalazłam coś takiego i się zastanawiam, co myślicie??? :
CLEANOZ Easy aspirator do nosa zestaw -50% skl WWa (3266215263) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Cleanoz Nasal Aspirator by Ubimed - YouTube

Dziś byliśmy na pierwszych zajęciach w Szkole Rodzenia. Jest nas 15 par (i tylko 4 z nas mają mieć córeczki!). Rodzimy sierpień/wrzesień. I jutro mamy zajęcia z opieki nad noworodkiem i położna poprosiła żeby każdy przyniósł ubranka do ćwiczenia ubierania maluszka. Zrobiło się zamieszanie więc kobieta pyta "Kto z Państwa nie ma jeszcze ubranek?" ...........i......... 90% osób podniosło rękę!!!!! SZOK :szok: Ja mam już całą ubrankową wyprawkę ;) Może my tu jakieś dziwne jesteśmy :-p

edit: Lor, nad torbą się zastanawiam, ale pewnie Bugaboo.
Co do pieluszki, to koniecznie kup! Jest cuuuuudowna! Zdecydowanie warta swej ceny! Tylko wymacaj - od razu będziesz wiedziała czy to jest TO :) Delikatna, przyjemna, aż chce się do mniej przytulać :)
 
Ostatnia edycja:
Właśnie myślałam nad tym sterylizatorem i macie racje zbędna rzecz:)
Zuzce gotowałam w garnku butle i było ok wszystko:-p

Podgrzewacz mam ,też po młodej odkopałam z szafy gdzieś i bardzo mnie to znalezisko ucieszyło !!!:-D Był wykożystywany do granic możliwości :laugh2: i teraz też będzie napewno!!!

Lori ale super ten bujaczek , myslałam właśnie o tych z fisher bo mają kupe różnych ,ale tego jeszcze nie widziałam :tak: może wychacze gdzię używany :-p

Annie te pieluszki też kupie jak znajde jak polecasz;-)

Dziękuje za porady :-)
 
reklama
ja mam identyczny leżaczek jak lori po małej. Sterylizatora nie używałam i teraz kupować też nie będę. Z podgrzewaczem było tak samo. :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry