reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Ja dzis zamówiłam materac, kupiłam dwa prześcieradełka, przewijak, rożek, pieluchy i poduszke klin. To teraz już może mam połowe:p
 
reklama
Ja nie mam tych drobnych rzeczy no i ciuszkow co po niektorych tez bo mam typowo chlopiece
a tak mam *wozek * lezaczek* lozeczko* materac * 2 posciele *przewijak * wanienki tez dwie* pieluchy tetrowe i flanelowe tez mam* fotelik samochodowy * jeden kocyk * rozek* to mam po mlodziaku

a do kupienia jeszcze full co zakupilam to smoczek uspakajajacy bo wpadl mi w oko, wkladki laktacyjne i kocyk a no i ciuszki zamowilam z allegro pake uzywanych ale tam wikszosc kombinezonikow
 
Jej...Dziewczyny szybkie jesteście ;) My też sporo już mamy ale czytając to co niektóre z Was skompletowały zestresowałam się ;)
Już się przeprowadziliśmy do stolicy więc jak ogarniemy mieszkanie [rozpakujemy się] i siebie [zaaklimatyzujemy] ruszamy na zakupy "dużych'' rzeczy: łóżeczka, wanny, wózka, nawilżacza powietrza itp. Już się nie mogę doczekać :)
 
Annie- ja niby już mam dużo, cała sterta stoi w naszym przejściowym pokoju, ale jak patrze na moja liste to nic nie ubywa:-D Jak wykreslam pare pozycji, to za chwile sobie przypomne o czymś nowym i tak w kółko:-D:-D:-D
 
Jej...Dziewczyny szybkie jesteście ;) My też sporo już mamy ale czytając to co niektóre z Was skompletowały zestresowałam się ;)
Już się przeprowadziliśmy do stolicy więc jak ogarniemy mieszkanie [rozpakujemy się] i siebie [zaaklimatyzujemy] ruszamy na zakupy "dużych'' rzeczy: łóżeczka, wanny, wózka, nawilżacza powietrza itp. Już się nie mogę doczekać :)

Annie z tym nawilżaczem powietrza to uważaj ... moja mama jest mikrobiologiem i jak chciałam kupic dla Matiego to mi zrobiła straszne pranie z mózgu. Jak się nasłuchałam listy bakterii które tworzy to podziękowałam i tylko jak trzeba, doraźnie daje mokry ręczniczek na grzejnik.
 
Annie z tym nawilżaczem powietrza to uważaj ... moja mama jest mikrobiologiem i jak chciałam kupic dla Matiego to mi zrobiła straszne pranie z mózgu. Jak się nasłuchałam listy bakterii które tworzy to podziękowałam i tylko jak trzeba, doraźnie daje mokry ręczniczek na grzejnik.
mnie też lekarka odradziła i kupiłam takie ceramiczne co się wodę wlewa
 
Ja dla młodej muszę dokupić smoczek i niewiele więcej - wszystko mam po Adasiu lub po córeczce koleżanki :-D
dla siebie podkłady na prześcieradło, podpaski duże bella
ale to w sierpniu najwcześniej, tak, żeby na miesiąc przed terminem było i czekało. Wtedy też będę prała/odświeżała i przygotowywała ubranka i pościel dla maluszka. No i najważniejsze - zainstalować łózko w pokoju obok, żeby ktoś mógł się dodatkowo przespać w razie w.
 
ja z takich rzeczy do szpitala mam prawie wszystko bo nakupiłam mamie i większość została bo aż tyle nie było potrzebnych więc juz leży schowane i będzie sobie czekać :-)
 
reklama
Do góry