reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

reklama
monia ja mam identyczny wzór tylko w żółtym kolorze, kupowałam dla Szymka. Korzystam na zmianę z drugą pościelą z Glucka od 2 lat i nic się temu nie dzieje. Dla Malutkiej też będzie dobra na pewno jeszcze.
A cena niesamowita, bo ja za zestaw płaciłam chyba ok 350-400zł z baldachimem i prześcieradłem.
edit: monia i Glucka mają w tym sklepie na Ściegiennego.
 
Ostatnia edycja:
niby gluck ale ciekawa jestem czy to nie jakaś podróbka na all....
a co jest napisane dokładnie na zagłówku?
w tym komplecie jest tylko poszwa na kołdrę, poduszkę i ochraniacz. nie chcę baldachimu więc mi to pasuje...osobno prześcieradło musiałabym kupić...
 
monia z tym prześcieradłem to też warto się wstrzymać, bo ja mam dwa te z falbaną i nie zakładałam bo mi nie pasowało do łóżeczka i właściwie nowiutkie, aczkolwiek wyprane schowane mam w szafce.
napisałam Ci wcześniej że na Ściegiennego w tym sklepie dla bejbików mają Glucka, przynajmniej mieli bo sama tam kupowałam jeden zestaw
 
dzięki Mysza! :-) no nic...pooglądam w hurtowni najpierw. boję się niskich cen na allegro, ryzyko że podróbka albo że tarka a nie miła w dotyku pościel :dry:
 
monia - wydaje mi się że jest taka cena bo to stary wzór ze starej kolekcji, ale najważniejsze że dobra gatunkowo. Ja teraz za wzór z aktualnej kolekcji 3 elementy tak jak u ciebie płaciłam 230 zł wiec za 90 zł to ja na pewno bym brała, ale najlepiej dotknąć ją żeby później nie było rozczarowania tak jak ja miałam po feretti.
 
reklama
no te ceny mnie rozwalają....200zł to ja daję za pościel dla nas 220x200, a nie dla dziecka...jak tam ledwo co tego materiału. szkoda gadać. max limit to 100zł dla mnie.
 
Do góry