reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

ja chcialabym braz z akcentem rozu inne mi nie pasuje bo mam zielony wozek... i jeszcze nie znalazlam ani z minky ani zadnego innego ktory by mi sie podobal:angry:


a mam po zaznaczane podklady, gaziki, smoczki,itp itd na allegro od jednego sprzedawcy zeby potem aby klikac i kupowac :tak:
 
reklama
Judyś mam rożek usztywniany, minus taki, że raczej tylko jako rożek można zastosować, bo te miękkie wiem, że dziewczyny do przykrycia też stosują.
Co do pościeli wg. mnie jest potrzebna, szczególnie, że nasze dzieciaki będą we wrześniu urodzone, więc pogoda może być różna.
 
judyś pościel Ci nie jest na początku potrzebna, ale mi się przydał ten ochraniacz dość szybko bo synek kręcił się jak wskazówka. Więc na początku wystarczy prześcieradełko i kocyk - ja jeszcze miałam podusie klin, a jak już się dzidziuś urodzi to możesz się pomalutku za pościelą rozglądać.
Rożek miałam miękki i na pewno bym dziecka w ten twardy bet nie wkładała, bo to takie nienaturalne usztywnianie - tak mi się wydaje.

Właśnie wczoraj w sklepie oglądałam poduszki klin z firmy FikiMiki FIKI MIKI poduszka dla niemowląt KLIN 40x60 (3284490357) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wydają mi się o wiele lepsze niż ten który miałam dla Szymka bodajże z firmy Matex, o taką Super poduszka KLIN dla niemowlaczków (3261355274) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.. W sensie że ta gąbka taka porządniejsza i pokrycie lepsze.

Prześcieradełka kupiłam z firmy DuetBaby - wydają się dobre jakościowo, są milutkie i dość grubą mają frotkę.
 
hej kobietki ;)

właśnie dzisiaj zrobiłam porządek z ciuszkami. Jakby któraś była chętna zobaczyć jakie mam ubranka po dziewczynce i ewentualnie zakupić to piszcie ;) Mąż mógłby jutro dowieść , jechałby trasa szczecin- wałcz, jak któraś zainteresowana to czekam :)
 
Judyś - ja polecam miękki rożek - w nim spał mój smyk przez pierwsze miesiące, potem dostał kołdrę (a podusię około roczku), był też używany jako kołderka do wózka, kocyk do przykrycia, potem do leżenia na podłodze na inny kocyk żeby miał bardziej miękko - full serwis ;-)
Królewnie też będzie służył :-D
 
No ja mialam miekki rozek ale bardzo malo uzywalam jako rozka raczej do przykrycia bo moj brzad byl dluuuuggiiii i nie szlo go zawinac w rozek nawet w szpitalu byl problem zeby kokon mu zrobic:zawstydzona/y:

a ja bede spokojna jak bede miala wszystko co potrzebne w domu nie wiem jakos panika mnie ogarnia ze za duzo nie mam a jednoczesnie jakos sie zebrac nie moge zeby to po zalatwiac
 
Dziewczyny byłam ostatnio w TK Maxie i mieli tam cudne - przecudne otulaczki. Materiał przypominał mi ten minky...były milusie i świetne kolorystycznie. Ja akurat nie planuję otulaczka kupować ale jakbym była na zakupie to pewnie bym się zdecydowała bo śliczne były.
Aaa i kocyki mieli też śliczne, w dość dobrych cenach.

Kupiłam dla Malutkiej w TK Maxie pieluszki flanelowe z tej firmy Bon Bebe... świetne jakościowo i bardzo fajne kolorystycznie.
 
Cześć Dziewczyny :)
Nazywam się Agushka i jestem babyboomową mamą rocznej Basi :)
Chciałabym Was zaprosić do zapoznania się z moim rękodziełem - tworzę kolorową niemowlęcą pościel, śpiworki dla dzieci i inne praktyczne akcesoria. Może Was coś zaciekawi? Zapraszam na https://www.facebook.com/pages/kumkaeu/479954725408174?ref=hl
Jeśli byłybyście zainteresowane zakupem - proszę podajcie hasło 'baby boom' a otrzymacie 10% zniżkę :)
Zapraszam!
Zobacz załącznik 562905Zobacz załącznik 562906Zobacz załącznik 562907 posciele-1012 (2).jpgZobacz załącznik 562909Zobacz załącznik 562910posciele-1114.jpgZobacz załącznik 562912Zobacz załącznik 562913Zobacz załącznik 562914
 

Załączniki

  • posciele-1012 (2).jpg
    posciele-1012 (2).jpg
    56 KB · Wyświetleń: 36
  • posciele-1114.jpg
    posciele-1114.jpg
    69,9 KB · Wyświetleń: 25
reklama
Witajcie mamusie, już pewnie nie możecie sie doczekac waszych maluszków. Życzę szybkich bezproblemowych porodów i zdrowiutkich ślicznych bobasków.
Jestem mamą z grudnia i właśnie sprzedaję rzeczy po córci z których wyrosła (mam też starszego synka ale jego rzeczy jest dużo mniej). Jeśli jeszcze poszukujecie ubranek to zapraszam http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=13526054
 
Do góry