reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

ja mam po Matusiu pościel ale dla Lili chcialam kupić wszystkiego po jednej sztuce nówki żeby miała swoje :)
 
reklama
Właśnie mam podobny plan, ale w sumie pościel to spokojnie mogę kupić jak się już mała pojawi, bo i tak długo na początku się nie używa.
Ale chciałabym takie jakieś ładne prześcieradełka kupić - takie jak są dla dorosłych - z bawełny. W głowie mam wymyślone białe w maleńkie różowe różyczki :p ale pewnie nie znajdę nigdzie.
 
nadiaa - ja z mamo-tato mialam druga pościel na zmiane dla Mateuszka i była okropna, ochraniacz po praniu strasznie sflaczał i nie przylegał ładnie do szczebelek. Pewnie po tych 5 latach sie poprawili, ale mam juz awersje. Może jak trafie w sklepie to pomacam.
 
całkiem możliwe, ona z tego co wiem używa od września i wszystko jest ok, kupowała cały zestaw łącznie z rożkiem i ręcznikami i jest zadowolona.... ale tak to niestety jest, niby kupisz ładne fajne a po praniu....
 
Ja pościeli nie kupuje mam 2 feretti i to mi wystarczy starsza za to dostanie nową:-)Taką dużą do łóżka. Ja za to dzisiaj w biedronce też coś kupiłam dla starszej piżamkę disneya fajną niby 98/1-4 a moja nosi 92 ale jest idealna a dla brzuszka jeden ręcznik z kapturkiem niby wolę duże ale jeden może być mniejszy symbolicznie kupiłam bo jeszcze nic nie mam:-)
 
Ja o poscieli na razie w ogole nie mysle. Ani kupowalam jak skonczyla rok. Kupie tylko przescieradla do kolyski I kocyk "z dzieurkami" do przykrycia.

Ja uwielbiam pajacyki. W sumie na 56 i 62 kupuje tylko body I pajacyki plus po jednym zestawie "wyjsciowym" na rozmiar. Ania t w ogole duzo chodzila w pajacach do 4/5 miesiaca I w dzien I w nocy. Przez pierwsze miesiace to nie mialam zestawu na noc w ogole I tak ja przebieralam kilka razy dziennie bo robila duzo wodnistych kup I wszystko bylo brudne.
 
lori Ty specu od wszystkiego!!!.... wiesz może jaką gramaturę (g/m2) mają miękkie pieluszki tetrowe? tak patrzę na allegro... i wiadomo, tam tańsze niż w hurtowni ale doliczyć koszt przesyłki i fakt, że pomacać się nie da.... ale z ciekawości, ile powinny mieć takie przyjemne w dotyku, a nie papier ścierny...?
 
reklama
Do góry