reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

muszę właśnie polować na promocje... tyle że nie przez inernet. mam uraz, boje się kupowac i ganiać potem z odsyłaniem itd.
 
reklama
lori ja sama się sparzyłam kilka razy niestety :-( teraz upatrzyłam ładną sukienkę na allegro (mam wesele w czerwcu) i nie kupię. bo nie mogę pomacać...i się zobaczyć w niej. a później różnie reagują na zwroty i w takim wypadku jak mi nie odpowiada to ja kuriera pokrywam.
 
Dziewczyny a jakie nosidełka macie upatrzone. Dla Alicji miałam po Igorze, ale teraz muszę kupić i kompletnie nie mogę się zdecydować.
 
monia promocje pewnie się zaczną w czerwcu/lipcu... później następne są na pewno w grudniu. Dam Ci znać.

Anna a o jakie nosidełka chodzi ? Takie co się dziecko na brzuchu/plecach nosi ? Bo taki to ja miałam z firmy Womar, nie pamiętam jaki model ale z taką wyjmowaną wkładką...ale w sumie to tylko na wakacjach go używaliśmy.
 
Ja miałam poprzednio Mutsy Prima - z funkcją rozkładania oparcia :) super sprawa, bo służy też dla maluszka jako nazwijmy to mini gondolka bo rozkłada się całkiem na płasko. I jak jechaliśmy gdzieś na spacer dalej, na zasadzie że najpierw autkiem a później rajdowaliśmy wózkiem to nie brałam gondoli.

Teraz chyba zakupię MaxiCosi Cabrio Fix bo chcę wmontować w auto bazę żeby mi się wygodniej wpinało przy dwójce bejbików. Choć właśnie nie podoba mi się jak te dzieciaki w tych fotelikach są takie pozwijane.
Dlatego pewnie wybór podejmę w ostatniej chwili, bo nie wiem czy znowu tą Primę kupić czy Cabriofix.
 
sprawe pościeli mam załatwioną. Babka zachowała się spoko i powiedziała ze rozumie bo sama ma małe dzieci.
Dowiedziałam się od niej że firma Feretti ostatnio się popsuła i pościele to już nie jest to samo co wcześniej. Więc ostrzegam przed zakupem tej marki. Zaczeli się zabieram za inne produkty np meble i poszło kosztem pościeli która była bardzo dobra, ale wysoką cene to sobie dalej zostawili :crazy:


polecacie jakąś dobrą pościel za wyjątkiem glucka? ... malo wzorów mi się podoba bo wszystkie albo bardziej pod chłopca albo mega różowiaste. Chciałabym coś dziewczynkowego ale bez przesady. Macie już zakupy pościelowe za sobą?


annaoj - jeśli chodzi o fotelik to wczoraj babka w sklepie mnie uświadomiła że lepsze od maxi cosi są cybexy. Podobno maja 5 w najnowszych testach bezpieczeństwa. Ja pewnie kupie maci cosi bo będzie wchodził na stelaż wózka.
 
Ostatnia edycja:
ja do pościeli jeszcze nie doszłam.... powoli dochodzę do wózka :-p
potem łóżeczko i pościel... aaaaaaaa!!! powyrywam sobie włosy z głowy chyba!!! tyle tego...:szok:
 
reklama
Lori w Mothercare mają cudne pościele :) tylko cenowo dość drogo.
Ja właśnie dla Szymka mam 2 komplety z Glucka, ale jeden w kolorze żółtym to będzie dla małej, dlatego sobie na razie dałam spokój. I licze że po prostu pewnego dnia coś się trafi ślicznego to wtedy zakupię.
 
Do góry