reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Powiem wam ze nic nie jest pewne juz. Ja powoli biore sie za kompletowanie wyprawki do szpitala w razie W. Jak byłamna glukozie to była ze mna babka która 2 lata temu miala termin na styczen a urodzila w listoapdzie w 30tc. Nie była to ciąża zagrożona ani nic, wszystko pieknie, po prostu wody odeszly, skurcze byly i bach. Dzieciaczek na szczęście zdrowy. Wiec ja do max polowy lipca chce wszystko mieć bo nigdy ni nie wiadomo:-)
 
reklama
Lorelain - tak welurowe, u mnie zimą jest chłodno w mieszkaniu ale właśnie tak myślałam że na wypady np do rodzinki w sam raz będzie ...;)

wiem że cena.... ale tak mi się podobały te króliczki :D:D
 
nadiaa - ja welurowych miałam mało, ale do lekarza czy zimą na spacer do gondoli się przydają. W domu trzeba uważać żeby nie przegrzać bo z tym bardzo łatwo a potem głowienie czy ta wysypka to alergia czy inny pieron a przeważnie to tylko przegrzanie.

galaxia - ja bede chciała mieć wszystko gotowe na początek sierpnia
 
Galaxia ja np uwielbiałam pajacyki - pod spód bodziak i na to pajacyk.

Nadiaa śliczny ten pajacyk, ale podejrzewam że za tą cenę to on pewnie taki grubszy jest.

Polecam tylko dużo wcześniej torby do szpitala nie pakować, bo ja tak przy synku sobie przygotowałam wcześniej i później 100 razy jeszcze otwierałam, wertowałam, zmieniałam jej zawartość Dobrze mieć oczywiście wszystko wcześniej poprane, wyprasowane i w szafce poukładane żeby w razie czego tylko do torby powrzucać i jechać.
 
ja kupilam ostatnio welurkowy pajacyk i jak bedzie chlodno w domku to bede ubierac a dzidzi bedzie cieplo :tak:
wlasnie ja bym musiala wyciagnac to wszystko co mam i posegregowac bo tak mam wszedzie nawrzucane i niewiem czego ile mam.poki co zakupilam body w biedrze 68rozmiar bardzo fajne;-)
mysza ja do szpitala musze kupic se nowe kapcie bo tak wszystko mam...aha i jeszcze jakies wkladki:tak:
 
wicie co ja zrobiłam?? właśnie na kartce rozrysowałam wszytskie części garderoby dzidzi i opisałam!!! ha:-D ja jestem wzrokowcem więc teraz zapamiętam. śmieszne że pajac zazwyczaj stosowałyście do spania a śpiochy i do spania i do chodzenia...nazwy są mylące!! :sorry2:
 
Jaką książkę o pielęgnacji i zdrowiu dziecka kupujecie/polecacie?
Ja do tej pory planowałam kupić "Pierwszy rok życia dziecka" ( http://ecsmedia.pl/c/pierwszy-rok-zycia-dziecka-b-iext6791167.jpg ) mam już "W oczekiwaniu na dziecko" i nawet "W oczekiwaniu na ciążę" ;) więc ten wybór wydaje mi się naturalny... Aczkolwiek nie do końca jestem zadowolona z "W oczekiwaniu na dziecko" więc się waham...
 
reklama
monia-bo to jest tak że jak masz w domu noworodka to troszkę inaczej ubierasz niż kilkumiesięczne dziecko.Bez sensu żeby tygodniowe dziecko w spodnie ubierać jak leży i śpi cały dzień.Początek to takie ciągłe spanie przynajmniej ja to sobie tak tłumacze.Ja na noc ubierałam pajaca dla rozróżnienia pór dnia.W dzień ubierałam śpiochy na body z długim rękawem albo body i półśpiochy(jakby spodenki ze stópkami)Miałam kilka kaftaników to bywało że ubierałam body z krótkim na to kaftanik i te półśpiochy.Potem wszystko się klaruje zaczynasz ubierać dziecko w dresiki spodenki itd
 
Do góry