reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

"Katarek" jest super i niech Was nie przeraża, że się go podłącza do odkurzacza, ssanie jest maleńkie bo sprawdziłam na sobie zanim dziecku zrobiłam, sekunda i nosek czysty :) I nie wciąga się bakterii dziecka, jeszcze mama to rozumiem bo wytworzy przeciwciała w mleku dla dziecka ale po co zarażać tatę...Na lutówkach każda która kupiła jest zadowolona. Jeśli chodzi o dzwięk odkurzacza to bądźmy szczerzy ale wiele dzieciaczków lubi dźwięk suszarki bądź taki inny szum i tego akurat się nie boją, ja akurat specjalnie kupiłam cichy z myślą o dzidziusiu.
 
reklama
ja mam nose fride po synku musialabym tylko filtry kupic ale powiem szczerze ze nie bylam zadowolona...robil to przewaznie maz ale jak ja musialam bo go nie bylo to sie meczylam...maly mi sie wiercil nie lubil tego i powiem szczerze ze wole gruszka...
moj mlody uwielbial odlos suszarki jak mial kolki to mu wlanczalam a pozniej nagralam na tel i tez pomagalo....
wiem ze juz byla mowa o pieluszkach wielorazowych ale niepamietam ktora z was chce je zakupic?a kompletnie niewiem jakie wybrac?macie juz upatrzone?jak tak to podajcie linka..
ja musze reczniczek zakupic ale raczej kupie zwykly wiekszy
 
chwalimy się :-)
nic dodać, nic ująć.... mówi samo za siebie... CZEKAMY NA NASZĄ KSIĘŻNICZKĘ! :)

IMG_3201.jpg
 

Załączniki

  • IMG_3201.jpg
    IMG_3201.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 32
Dziewczyny ja sobie robię listę co dzieciowi kupic(mam juz 2 str:-D). Powiedzcie mi czym się różnią śpiochy od pajacyka? Bo chyba to i to jest z nogawkami?
 
galaxia nie wiem czy mam rację, ale wydaje mi się że pajacyk jest ze stopkami. ale może się mylę.... moja Kasia w każdym razie zakazała mi kupować pajacyków o te stopki. dzieci nie bardzo lubią (często) a poza tym dziecko lepiej wyrabia sobie zmysły na boso lub nawet w skarpetkach. tak mi doradza położna. oczywiście, każdy może mieć inne zdanie (piszę wrazie W ;-)było że neguję coś, kogoś)
 
Dziewczyny ja sobie robię listę co dzieciowi kupic(mam juz 2 str:-D). Powiedzcie mi czym się różnią śpiochy od pajacyka? Bo chyba to i to jest z nogawkami?

śpiochy to takie spodenki na szelkach (bardzo lubiałam) a pajacyki mają nogawki i rękawki i przeważnie zapinane na całej długości na środku. Ja nie lubiałam pajaców bo za dużo guzików do zapinania. Rampersy lubialam tylko jak jest bardzo cieplo, w okresie jesienno zimowym nie zakładałam bo miałam wrażenie że wieje po nogach.
 
reklama
Do góry