reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Iryska - a co robiłaś jak chciałaś wyjść? Mój Mati jadł częściej niż co 3 godziny wiec jak juz mialam potrzebę wyjścia to ktoś musiał podać butelkę.

myślę że jedną buteleczkę warto mieć w razie W
 
reklama
Ja miałam avent przy Nati ale kombinacje były bo jej nie lubiła, teraz będę kupuję Dr. Browns na początek a potem zobaczymy czy malutkiemu podpasuje.
 
Lori-ale ja miałam sporo butelek chodzi o to że Amelia nie chciała z nich jeść co niby jest częste u dzieci karmionych wyłącznie piersią i nie dopajanych.Ona spała po 3h min a to wystarczało mi na załatwienie wielu spraw fryzjer,zakupy ciuchowe.Moja córka była przewidywalna i budziła się i zasypiała o konkretnych godzinach.Przez pierwsze 6 miesięcy nie miałam potrzeby wychodzić z domu gdzieś dalej a potem doszły kaszka(podawana łyżeczką)Wróciłam do pracy jak mała miała pół roku na 1/2 etatu i nadal karmiłam bez pomocy butelki.Jak skończyła 7 miesięcy piła przez słomkę.
 
Iryska - ty to miałaś fajnie z tym jej spaniem :-) Mati budził się co 1,5 godziny i musialam go karmić z dwóch cycków co zajmowało mi 40 minut. Taki nienażarty został do dzisiaj :laugh2:

ja pierwsze wyjście mialam szybko bo większość szwów rozpuszczalnych powyciągałam sobie sama, ale jeden skubaniec wlazł za głęboko i niestety pętelkę musiała wydłubywać skalpelem gin.
Czasami chcialam pojechać na zakupy (Matusia do supermarketu nie bralam bardzo długo) i to była dla mnie odskocznia i odpoczynek hehe

na szczęście dla niego butelka czy cycek to mu nie robiło różnicy byle mleko dawało :-D
 
lori-moja najadała się z jednego co nie było do końca fajne bo miałam je różnej wielkości,była takim typem niemowlaka który nie bawi się tylko je zajmowało jej to około 15-20 min i spać:-)Gina załatwiłam właśnie w ciągu tych 3h snu.Supermarkety podobnie 3h to wystarczający czas.A tak zabierałam małą ze sobą do znajomych itd
 
ja mialam TT butelki i teraz tez przy nich zostane choc maly byl cycowy to szczerze tez nie bardzo chcial pic z butli jak wyjazd mialam i byl to problem bo w 3h czasem nie bylam wstanie zalatwic tego i owego.
 
U nas ze spaniem bedzie bardzo skromnie: kolyska, przescieradlo I kocyk do przykrycia.
Mam ochraniacz, do kolyski ale na poczatku zakladac nie bede. Ania sie w ogole nie uderzala glowka o szczebelki, ale miala duze lozeczko, teraz czasem przywali ale to jak usiadzie I sie "zle" polozy, wiec ochraniacz I tak by nie pomogl (140 na 70) zobaczymy jak bedzie z kolyska - bo duzo mniejsza.


Iryska - a co robiłaś jak chciałaś wyjść? Mój Mati jadł częściej niż co 3 godziny wiec jak juz mialam potrzebę wyjścia to ktoś musiał podać butelkę.

myślę że jedną buteleczkę warto mieć w razie W

Lori, no jak sie komus przytrafi takie niemowle jak moja Anula, ktore je co godzine, po 3 miesiacu co 2 a jak "posmakuje" smoczka I butelki to tak sie zanosi placzem ze przestaje oddychac to pozostaje jedynie ciagac dziecko wszedzie ze soba. Ja przez pierwsze pol roku sama bylam u lekarza I dentysty, a tak to zawsze z dzieckiem.

Teraz mam dr Browna, ale nie planuje dwawac butli czesciej niz raz dziennie wiec jakos te rurki przezyje :)
 
Ja miałam z Igorem avent, a z Alicją TT i teraz też kupiłam TT, ale jedną, bo po pierwsze mam w planie cycem karmić, po drugie tak jak piszecie każde dziecko inne, więc wiadomo czy mu spasuję
 
reklama
ja niestety musze mieć butelkę, nie wiem co zrobię jak nie będzie chciał z niej pić mojego mleka, będę zmuszona wprowadzić modyfikowane. Nikt za mnie na zajęcia na uczelni niestety nie pojedzie a w 3 godziny raczej się nie wyrobie... oby chciał pić z cyca i z butli:(
 
Do góry