reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka i inne cuda dla nas i maluszków :)

Mysza właśnie taką kupuję bo w pakiecie jest ochraniacz a pościel bardzo mi sie podoba. Sądzę, że inaczej bym patrzyła gdyby w moim środowisku ochraniacz był przydatny. Ale zazwyczaj jest tak, że jak wszystkim się nie przydał to moje wyrżnie w łóżeczko :-)
 
reklama
Sanya, Katjoshka

Mi właśnie te baldachimy się podobają, jako że dzidzia będzie mieć łóżeczko w naszej sypialni to miałaby taki swój przytulny kącik bo na ścianach nie planuje malować dziecięcych motywów bo wynajmujemy a potem przy przeprowadzce musimy mieszkanie ponownie odmalować i ciężko by to było zamalować. No i czytałam o tym kurzu ale z drugiej strony kurcze przecież to się pierze a nie trzyma tygodniami :errr:
 
Kademi - pierze się dlatego kupię, u nas się przyda, też będzie dziecko z nami w sypialni. Sciągnie się co jakiś czas, wypierze i powiesi:) chociaż przyznam, że pierwszym strzałem mówiłam, że baldachimu nie będzie, ale potem przemyślałam i chcę
ale jak już pisaliśmy po tysiąckroć dla każdego coś innego - dla jednych niezbędne jest zupełnie niepotrzebne dla innych i ja to doskonale rozumiem :) np dla mnie ochraniacz niezbędny, bo się naoglądałam własnie jak pisała Mysza jak dziecko szaleje głowką po szczebelkach, pewnie jakbym się naoglądała jak świetnie sobie radzi bez ochraniacza - to bym nie pomyślala nawet - chyba, że ktoś by mnie naprowadził
Zresztą z połową rzeczy mam problem - Sanya pokazała mi butelki Medela Calma i takie zakupie - pewnie gdyby nie ona kupiłabym zwykłe a tak kupię lepsze dla dziecka no i przy okazji dla mnie bo dziecko odruchu ssania nie traci i się przy tej butelce napracować musi.

Lori - znalazłam właśnie na stronie boćka że mają jakieś dni otwarte 29.06- 6.07 rabaty i promocje
http://www.bociek.eu/
 
Ostatnia edycja:
Doczytałam jeszcze o tych baldachimach...
My mieliśmy, i jakoś mega dużych kurzy które miałyby się zbierać na górze nie zauważyłam, a nawet jakby był to lepiej żeby się na baldachimie zatrzymywała część niż do łóżeczka w całości trafiał, chociaż i tam na pewno też trafiał.
Nam się przydał bo łóżeczko było u nas w sypialni i jak wieczorami oglądaliśmy tv to wydawało mi się że mniej światła wpada do łóżeczka.
Długo nam nie posłużył i tak, bo jak syn miał jakieś 6msc to zaczął ciągnąć za niego i bałam się żeby mu kiedyś na głowę ta cała konstrukcja nie spadła więc zdemontowaliśmy.
 
Katjoshka - i po co mi to pokazałaś :-p .. obiecałam sobie że kolejne rzeczy dla małej kupie po wakacjach (w połowie lipca) bo nie wiem ile kasy mi pójdzie bo jeszcze teraz robimy pokój dzieciowy :rofl2:
 
Judys - ja testowalam wszystkie po kolei i musisz sama odszukać ta która tobie i twojemu dziecku będzie pasować. Chyba najczęściej polecane są tomme tippe imitujące cycek, ale mój Matus jej nie lubiał. Testowalam przeróżne i podpasował mu avent.
 
Baldachimy są przytulne,bardzo mi się podobają-żałuję że już mam wszystko do łóżeczka po Amelii.Jestem także miłośniczką ochraniaczy po pierwsze intymniej po drugie dziecku nie zawiewa.
galaxia-30 lat temu moja babcia miała mi uszyte coś na wzór ochraniacza a więc nie mów że kiedyś nie było tego czy tamtego.
 
Lori- właśnie oglądałam te tomme pippe i mi wpadły w oko, chciałam się poradzić, ale jak mówisz, że każde dziecię lubi co innego to nie zostaje mi nic innego jak próbować:)
ja baldachimek kupuję na 100%, tak mi sie podobają, moge nawet prac codziennie, ale są piękne :-D mi najbardziej podobają się całe białe, takie proste :)
 
reklama
Do góry