reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Bunia to co narzekasz! :D

Lucere jeszcze fisher price wypuścił torby, ale nie wiem jak jakościowo, natomiast wyglądają całkiem fajnie, tylko te dziecięce hafty do mnie nie przemawiają...
 
reklama
Anney dobrze dobrze :) tylko potem miałam sporo do objechania i nie miałam kiedy..
Ogólnie rzecz biorąc ten biophysical profile to usg tylko nie polega na mierzeniu małego tylko oglądaniu jak serce bije i jak sie rusza i mierzeniu płynu dokładnie owodniowego..
Oczywiście mały jak czekałam na lekarza to szalał w brzuchu a jak sie za zero usg to poszedł spać i miał wszystko w nosie :D także trochę poruszała mo brzuchem (mówi babka ze robi mu earthquake haha) i trochę pokaszlalam i sie zaczął cos kręcić także wyszło ogólnie serce ze biło 160 i wszystko ok także dostał maksymalna ilośc pkt wiec git.. Bo i płyn w normie i praca serca i ruchy mięśniowe ok czy jakos tak mowili..
Lekarza wypytałam o wszystko ..
I faktycznie potwierdziła ze to czop, resztę tam mi wyjaśniła co pytałam.. Ze mam bóle głowy z rana i ze te nogi puchną i nie przechodzi no ale ciśnienie mam ok wiec wszystko dobrze..
I dopytalam sie o porod, ze indukują w 39t jesli wszystko do tego czasu jest ok i nie musieliby tego robić wcześniej.. I najpierw na noc cos daja (nie pamietam co) jak noe ma jeszcze rozwarcia a na nast dzien dopiero oxy tak zrozumiałam.. Ale mam to anney tak zapisane do kitu ze musze te informacje potwierdzić bo zrozumiałam z 70% o co kaman..
A noi dostałam szczepionkę dtap to na tężec, blonice i krztusiec o ile sie nie mylę..
 
A i w końcu ubralam:-)
 

Załączniki

  • 1436340600387.jpg
    1436340600387.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 60
no i super :) my pewnie a raczej mój złoży łóżeczko jak będę w szpitalu. Póki co wolne miejsce jest jak na wagę złota ;)
 
A wolalam teraz bo męża nie ma a ja chcę miec wszystko po swojemu zrobione. A wczoraj tak mnie brzuch bolal ze myslalam boze po co mi to bylo;-) a jak mnie zlapie to nie bede myslala o łóżeczku
 
reklama
Do góry