reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Dziewczyny zakupy super!

Lucalew, nie znam niestety firm chust. Ja mam bawełnianą ( nawet firmy nie znam bo od siostry dostałam) teraz kupilam sobie elastyczną bo ja od noworodka będę chustować a w rozciągliwą łatwiej związać ( na pierwsze kilka miesięcy, potem jak już większe to bawełniankaľ


I moje pytanie do dziewczyn z Uk, w co warto zaopatrzyc się z polski (przyltuje siostrzeniec i może mi poprzywozić coś czego nie dostane tu a moze byc potrzebne Olusiowi, a ze ja mam totalna pustkę w glowie to ciezko mi cos wymyslec....) pomocy wiec ...
 
Pupus, w Polsce to kora dębu do kąpieli, wodę utleniona, tamtym rosa i fride kupowałam. (Plus zioła, ale nie wiem czy używasz)
 
Ostatnia edycja:
:happy:Zuziu, na pewno nie ma sensu sie stresowac.
ja grubsza od ciebie jestem sporo i mówiąc szczerze nie mogłam sie ulokować w żaden sposób. A to brzuch cisnął, a to nóg nie mogłam rozłożyć, moi chłopcy tez śpiący pokładali sie biedni, wiec wy,eczylam sie, ale tylko dwie godziny ;)
bardzo spuchly mi nogi.
Różnica miedzy lotem w 33tc a 27(tez leciałem) jest ogromna jak dla mnie.
wykup sobie miejsce z większa przestrzenią na nogi i powinno być lepiej (ja nie mogę, bo dzieci nie mogą siedzieć obok wyjść ewakuacyjnych)

to to tylko dwie godziny i bedzie dobrze, zobaczysz kochana!
 
reklama
Do góry