reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Oj a ja jak tylko okazja jest i pogoda dobra to nad jezioro mykam:) A jak nie mam zbyt dużo czasu to nad staw:) U mnie w mojej miejscowości są 3 jeziora w sumie. Jedno w centrum i dwa małe w lesie:)
 
reklama
No niestety zostajemy w Warszawie.
Właśnie wróciłam z targów Mother and Baby. Była nauka kąpania i ubierania noworodka, mierzyli ciśnienie (miałam 80/60 [emoji33] pielęgniarka powiedziała że to przez pogodę i większość Pań ma dziś niskie), można było zrobić usg (nie załapałam się bo numerki rozeszły się w 15 min [emoji57]), skorzystać z porady położnej itp. Do tego wiele stoisk z kosmetykami, mlekiem modyfikowanym i najwięcej z kocykami itp. Kupiłam przypinkę do smoczka ImageUploadedByForum BabyBoom1434804709.109501.jpg
Dostaliśmy też dużo próbek m.in. pieluchy, wkładki laktacyjne, próbki kremów, małą butelkę antykolkową dr.Brown więc jestem zadowolona[emoji4]
Teraz mąż robi drugą część malowania pokoju więc znowu siedzę u mamy (właśnie robi racuchy z rabarbarem [emoji16][emoji16][emoji16]) żeby nie wdychać farby.
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1434804709.109501.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1434804709.109501.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 46
Zuzzi ja na tych targach 3 lata temu kupiłam wózek, a właściwie zamówiłam. Kupiłam także laktator. Ogólnie targi nie zrobiły na mnie wrazenia, dlatego już nie wybierałam teraz.

Racuchy.... :p
 
Jak ktoś nie ma mega daleko to warto. Ja np pojechałam głównie żeby nauczyć się wiązać chustę. Mam sporo fantów więc na pewno czasu nie straciłam. Bilet 15 zł. Jeszcze nie wiem czy wygraliśmy więc trzymajcie kciuki [emoji6]
 
Przyszła paczka dla Małego. W tym kosz Mojżesza, który kupiłam pod wpływem chwili bo nawet nie planowałam. Wrzucę fotki dziś lub jutro :D
 
reklama

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    25,5 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry