reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Cinamona jeszcze one question mam.. Torbę sobie dobieralas do wózka w sensie koloru czy po prostu tak "o"? Bo ja sie zastanawiam czy sugerować sie kolorem wózka czy szaleć hehe
 
reklama
Bunia nie do konca sugerowalam sie kilorem wozka ale tez zeby w miare dobrze wygladalo z kolorem wozka. Moj wozek jest dwukolorowy. Gondola i pozniej spacerowka sa bezowe a budka czerwona. Jednak mam tez inna budke - szaravw czarne gwiazdki i przypuszczam ze ta bede wiecej uzywac. Ale torba jest neurtalna wiec nie powinna zle wygladac.
Jak juz zamontuje gondole to pokaze jak to wszystko wyglada.

Oryginalnie wyglada mniej wiecej tak z czerwona budka
ImageUploadedByForum BabyBoom1433432706.410322.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433432706.410322.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433432706.410322.jpg
    9,7 KB · Wyświetleń: 51
Ostatnia edycja:
Moj wózek jest w turkusowym.. Jedynie dokupiony mam fotelik do auta a on taki czekoladowo szary chyba jest..
ImageUploadedByForum BabyBoom1433445076.198962.jpg
Zdjęcie z neta bo moj wózek leży gdzieś miedzy ciuchami przez to malowanie..
No wlasnie tez albo jakas czarna z czymś to by najbardziej pasowała, albo turkus z czymś..
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1433445076.198962.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1433445076.198962.jpg
    33,7 KB · Wyświetleń: 44
Ostatnia edycja:
Ja zdecydowałam się na ten tyle, że na pompowanych kołach, z czarną ramą i z fotelikiem do kompletu, czekam tylko jak dotrze do mnie, do poniedziałku powinien być :)
 

Załączniki

  • 1433445845466.jpg
    1433445845466.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 42
dziewczyny a gdzie kupowałyście pościel dla maluszków ? Ja ostatnio zaczęłam o tym myśleć i przeczesuję allegro, ale Wy czasem fajnymi linkami rzucacie więc czekam :p
 
reklama
Ja poduszki tez nie używam do przynajmniej roku. Kocyki latem i kołderka cienka na zimę (to mieszkanie jest chłodne)
 
Do góry