reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ja niemialam problemu z robaczkami wiec niepowiem czy gryza:)
A co do smoczkow to moj maly dlugo niechcial wziasc smoczka i na poczatku spacery byly stresujace bo krzyczal i chcial do cyca:)ale teraz tez mam problem z odsmoczkowaniem!j
 
reklama
cinamona super bluzki! :)

Co do smoczka to mam jeden, był w zestawie z laktatorem i na razie nie planuje więcej kupować, ja nie będę słuchać innych, że lepiej zaśnie itp.. na szczęście teściowa przyjedzie dopiero jak się urodzi, czyli dotrze do nas najprędzej tydzień po porodzie :)
 
Odnosnie smoczkow, obaj mieli. Ale od ok 3go tyg. A zabralam ok 6go mca, jak jeszcze protesty nie byly zbyt glosne. U nas smoczek to glownie pomagal w zasypianiu, w dzien praktycznie nie dawalam poza drzemkami. Dlatego jak zaczal przeszkadzac w nocy (przy przebudzeniach nocnych musialam wstawac, zeby podac) stwierdzilam, ze skoro juz nie pomaga to nie ma sensu dawac...
 
Lunera ja wlasnie slyszalam zeby smoczek to wlasnie gdzies po 3-4 tyg zycia. No i ja zrobilam blad ze szybko nie zabralam, tak jak ty.
Teraz mam juz doswiadczenie i inaczej bede probowala robic w tej kwestii.

Mialas te softpals? Ile to daje swiatla? Ja dla malej mialam cos takiego
Béaba Duende - Lamparita, color azul pastel:Amazon

Te softpals chyba podobne nie? Teraz tez chce kupic bo tamto po milonach upadkow przestalo dzialac.
 
te robaczki niby nie gryza ale moga powodowac uczulenie - szczegolnie u maluchow...

reportaz na temat materacy byl chyba w interwencji - chodziło o firmę Fiki Miki, ona miala robaczki w materacach. Wiadomo, ze nie wszystkich i nie wszyscy beda miec bo pewnie jakies partie poszczegolne ale po co ryzykowac ;)

My mielismy robaczki jako pozostalosc po poprzednich lokatorach. Dobrze, ze udalo sie je wytepic
 
Co do smoczka - ja mam 3 kupione. Na pewno dam dziecku smoczek jesli tylko bedzie chcialo.

Sama uzywalam bardzo dlugooooooo (nuplalam jeszcze czasami jako 8 latka!!) i moja siostra tez :) zeby mamy proste i zadna krzywda nam sie nie stala - takze ja nie widze problemu :-D
 
Co do smoczka ja jeszcze nie kupiłam ale ze 2-3 chce mieć i mysle ze będę używać.. Ale będę chciała tez oduczyć w późniejszym okresie, a jak wyjdzie to sie okaże bo dopiero zbieram doświadczenia :)
 
reklama
8 latka? Wooow :) to dla mnie raczej nie jest krzywda, ale ostatnio będąc w Centrum Handlowym widziałam ojca, który niósł na rękach syna, którego nogi zwisaly prawie do ziemi, a w buzi smoczek. Dziwny widok :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry