reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Lilija nie ma to jak przeszukać internet :) tyle fajnych rzeczy sie znajdzie :)

Ja nie mam skarpetek tylko takiemu nadgarstki wlasnie bo były gdzieś w sklepie i wzięłam :)
 
reklama
Lucalew moja znajoma miała z ikei na ścianę takiego kwiatka i super wyglada :) chciałam go tez ale u nas był tylko różowy w sklepie..

Panikarstwo teraz mi sie wyświetliło ze masz takiego kwiatka :)
 
AAA no tak Natka.
Panikara Mi sie podobaja te ikeowskie, kupię księżyc, bo mam gwiazdki na ścianie.

Kasietta o boziu ile ty tego masz- body 62 - 26 sztuk? Ja mam 8 i wydaje mi sie ,że duzo haha ;)
 
Lilija ja już mam trochę skarpetek /butików z grzechotką, a ostatnio kupiłam opaski na rączki z grzechotką [emoji4]
Jeśli chodzi o lampkę to my też będziemy mieć wspólny pokój dlatego planuję kupić Cotton Balls [emoji4]
 
Dziewczyny kupujecie smoczki? Ja z synkiem nie używałam i teraz tez raczej nie będę. Ale zastanawiam się kiedy dziecku powinno się dać smoczek? Wiekszosc moich znajomych jak urodzi i widze jeszcze zdjęcia ze szpitala ze smoczkiem.
szczerze nie rozumiem matek które zaraz po urodzeniu wciskają dziecku smoczek do buzi..
 
Nie planuję używać smoczków, ale mam 3 - jeden dostałam od połoznej, 2 ze szkoły rodzenia. Butelkę mam od poloznej i dostaniemy na szkole również.

Kasietta, oczywiście :). Z pewnościa kazda jeszcze coś dokupi ;))
 
reklama
Loveboiled ja niestety jestem jedna z tych matek co to bardzo szybko smoczek daly:zawstydzona/y: Chyba w 3 dobie czy 4, jak juz bylam w domu. Ale w sumie uleglam presji tesciowej. Ona mi gadala ze szybciej zasnie, lepiej bedzie spac itp. I uleglam.
Teraz tak szybko napewno nie dam. Nie mowie ze wogole nie dam ale bede probowala na poczatku bez. Moze sie uda wogole.
Smoczek bardzo pomaga ale z czasem zaczyna przeszkadzac. Niestety u nas odsmoczkowanie narazie sie nie udaje. Juz tyle razy probowalam i histerie wielkie urzadza moja corka ze dalam narazie spokoj. Wiec mam dwu i pol latke dalej smoczkowa, glownie tylko do spania ale czasem w dzien ma takie napady ze jej daje. Ech... akurat w tej sprawie wymieklam totalnie...
 
Do góry