reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Widzę że wątek wyprawkowy szaleje bardziej niż główny :-D
No to mnie załamałyście... muszę się wziąć do roboty bo mnie sierpień zastanie :-)
Ta piżama zapinana na guziki z biedry jest naprawde super... kupiłam i nie żałuję.
W smyku od zeszłego weekendu jest obniżka do -50% na wybrane rzeczy i dla naszych maluszków też coś jest... kupiłam dzisiaj zestaw na wyjście ze szpitala, na który normalnie bym sobie nie pozwoliła bo byłby bardzo drogi.

Co do pieluch to przy pierwszym dziecku używaliśmy pampersów a pod koniec dady z biedronki i powiem szczerze że jakość taka sama więc nie ma co przepłacać. Ja już mam zapasy pieluch pod łożkiem w sypialni bo taki zakup raz na jakiś czas mniej boli :-D
 
reklama
Jogobelka oj zgadzam sie wątek sie obudził na nowo :)
Co do pieluch to ja sie boje poki co zapasu kupowac wiec kupie ze dwa opakowania pewnie na początek i jak bedzie ok to potem zamówię jakis większy z neta bo tam najtaniej mi wychodzi juz sprawdzałam.. Boje sie ze nakupie a potem cos uczyli albo ciul wie co i co ja potem z tym zrobię..
Ale jak ma ktos juz sprawdzone to nie jest wtedy takie ryzyko jak przy pierwszym dziecku :)
 
No wlasnie klaudii dawaj linka do tego filmiku z ciekawości bym nawet zobaczyła, jesli masz gdzieś oczywiście
 
Dziewczyny kiedyś podawalyscie link do apteki online z której zamawialyscie cześć wyprawki? Poszukuję linka..
 
Lucalew poczytaj moge ci nawet podsc babke na yotoube ktora pokazuje te robaczki w materacu dziecka:)


nie kupuj za nic gryki z kokosem!!!! :no: tam mogą być (ale oczywiscie nie musza!) robaki zwane gryzkami

pisalam juz o tym na forum kiedys - gryzki zostawili po sobie poprzedni lokatorzy... jak my sie wprowadzilismy na ich miejsce to po tygodniu zobaczylam je na scianie a pozniej juz bylo tylko gorzej bo lazilo po ksiazkach. po 30 dziennie tego zabijalismy... niedawno zrobilismy pryskanie srodkiem ktory nazywa sie Ascyp i dopiero to pomoglo na to cholerstwo! :crazy:

dziekuje bardzo - nigdy wiecej!!! nasz materac jest kokos a dla dziecka mam piankowy i oczywiscie nie kupilabym za zadne swiaty gryki z kokosem bo bym chyba padla z leku ze znowu sie to nam rozmnozy

Oczywiscie poprzedni lokatorzy (notabene znajomi) nie rpzyznali sie, ze cos na mieszkaniu bylo :wściekła/y:
 
Nasz synek ma taki, teraz dostanie większe łóżeczko i tez kupie jakiś sprężynowy.
 

Załączniki

  • 1432847917647.jpg
    1432847917647.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Dziewczyny kiedyś podawalyscie link do apteki online z której zamawialyscie cześć wyprawki? Poszukuję linka..

Apteka gemini jesli o to chodzi. Ja cala higieniczna wyprawke tam kupilam. Lacznie z pampersami.

Lunera no wlasnie ja tez visa probowalam i nic. Mezowska karta tez nie chce. Mysle, ze wszystko dobrze zaznaczam ale juz zwatpilam teraz :-D
 
Do góry