reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
O kurde! To dzięki za info o robakach bo planowałam właśnie gryka -kokos kupić. Najczęściej polecane w necie...
 
Ola, a pod dobra visa zaznaczalas? Tam byly ze 2 opcje albo wiecej. Inaczej nie mam pomyslu, dlaczego nie dziala... Moze system stwierdzil, ze ta mama ma juz zbyt obszerna garderobe dla maluszkow :-)
 
O natka teraz mi sie przypomniało ze faktycznie ktos pisał o tych robakach..

Ja kupuje sprężynowy ale on ma rożne warstwy nie pamietam juz dokładnie.. I zastanawiałam sie tez nad wkładka kokosowa, ale tez z wkładka to były jakieś gorszej jakości jak czytałam co tam w nich jest..
 
Babka na yotoube to mammydoriska!kiedys podobno byla moda na te matersace gryka kokos ze niby dobre dopoki niewykryto robakow!i jak mowia ze te robaczki gryza dzieci!wiec warto posprawdzac my doradzalismy sie w sklepie na team materaca!i te robaki sa w nowych materacach nie ze uzywane tylkow nowych siedza urok tej gryki!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja mam po Ali - gryka, pianka, kokos. Zostawiam ten. Dobrze go odkurze, wywietrze, dam na słońce, pokrowiec wypiore i nie kupuje nowego :) tylko nowe prześcieradło ;) tez nic w nich nie łazi :)
 
Do góry