reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Blerka ta marka to Xkko. Te sa wielkosci 80x80cm i sprzedaj je a w 3paku. Maja duzy wybor. Bardzo mile w dotyku bo to bambus.
Mam terty po corce ale one takie niemile sie robia po kilku praniach a te sa super. Dlatego teraz wolalam zainwestowac w bambus. Ja mam fiola na punkcie materialow w dotyku jak cos ma miec kontakt ze skora :-p
 
Cinamona - ja też pokochałam bambus! :D mam z lodgera, poofi, aden&anais... Może skuszę się też na Xkko:-p dzięki :-)
 
Właśnie wracam z Tesco! Nic dla małych dzieci nie jest objęte promocją, w sensie dla niemowląt! Jestem baaardzo zła :/
 
Super te pieluszki :)

Przyszły dzisiaj brakujące dodatki do pokoju, postaram się wrzucić wieczorem zdjęcia :)
 
Dzisiaj dopadło mnie takie zmęczenie, że dopiero wstałam. A jeszcze sprzątanie przede mną, aj a tak mi się nie chce. M wyjechał, a ja sama i nie ma kto nade mną stać, ale pora się zmobilizować.
 
reklama
Do góry