reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Cinamona no jak tu przestać :) no przecież sie nie da :p ale musze sie juz na czym innym koncentrować bo ja cos tak tylko o tych ciuszkach mysle hehe

Lidia tez myślałam o takiej kołysce na początku :) i u mnie tez wszystko w kartonach, ale juz w czerwcu musze mojego mobilizować na malowanie o składanie mebli bo juz żartow nie ma :D czas nam ucieka...

Cinamona tez lookam na takie wlasnie przez ten materiał :) i tez w sumie widziałam tylko jakieś trzypaki.. Ale jeszcze patrze za jakimś ciekawym wzorem i tez gwiazdki widziałam ale czerwone [emoji7]

Zuzzi o matko u ciebie juz łóżeczko stoi :) a u mnie Eh w pudełku jeszcze :/ ładne ciuszki :) jeju piżama ciagle o niej zapominam zeby kupić musze to gdzieś zapisać ...
 
reklama
Lilija no tak nosisz przy sobie i przechodzi to twoim zapachem jak Zuzzi napisała.. To tak jakbyś dziecku dała swoją koszulkę noszona i ono czuje "ciebie" ze jestem blisko...
 
Oooo. takie wynalazki ;)) .

Własnie wypełniłam karte wyprawkową i jeszcze duzo mi zostalo, ale w większości rzeczy dla mnie do szpitala.

Kochane moje dajcie linka lub adres sklepu gdzie mozna kupic solidny, dobry materac do łóżeczka!!
 
Ja co do materaca to wyczytałam kilka artykułów na necie co i jak i na co patrzeć i upatrzyłem na eBayu bo sa duzo tańsze i moze w przyszłym tyg zamówię bo mam juz kilka typów :)
 
Ja gdyby nie ta paczka od sis to bym tez szalala. Skoro dla mlodego nie musze to szaleje i kupuje co chwile cos dla malej. Szafa zaraz nie bedzie sie domykala[emoji12]
 
Bunia nic się nie martw! To nie jest docelowe łóżeczko. To dostałam używane od męża siostry, ale już dawno byłam zakochana w innym. Jest na sprzedaż [emoji4]
 
Prawdopodobnie w ten weekend mąż pomaluje naszą sypialnię i wtedy zamówię łóżeczko i pościel.

A w biedronce była jeszcze jedna super piżama - góra z długim rękawem i rozpinana do karmienia i spodnie długie. Niestety była ostatnia w rozmiarze S. Może podjadę jutro do innej biedronki bo koszcztowała 49 zł i była bardzo ładna.
 
reklama
Do góry