reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Tym bardziej,że nie jedną z nas dzieciaczki w lipcu zaskoczą szybszym przyjsciem na świat :)
 
A ja wam mowie, ze nie ma opcji wczesniejszego przychodzenia na swiat!!! Zakaz do 15 lipca minimum, hahaha. Inaczej kto mi ogarnie mieszkanie po remoncie?

Odnosnie ubierania tak samo - nie jestem za. Chlopakom kupuje czasem te same ubrania ale np inne kolory, ale tez nie nosza rownoczesnie. To dlatego, ze w tym wieku to juz prosza o to samo co ma brat. A u blizniakow bym stawiala na odroznienie. I tak beda mieli tyle wspolnego razem. Na moim osiedlu jest chyba z 3 czy 4 pary blizniakow (chlopcow), najstarsi sa wlasnie klonowani garderoba, pozostali jak zwykle rodzenstwo.

Dziewczyny, sliczne ubranka!
 
Lilija no co ty żadne tam szybciej :p chyba ze chodzi ci o dziewczyny z terminami na koniec lipca lub poczateczek sierpnia to jeszcze zrozumiem bo wtedy kilka dni w ta czy w ta to nic zlego...
 
Zuzagk
Super ciuszki kilka mamy tych samych:)a śliczna bluzę widzialam u ciebie a imbir w zara niema jej:(
Kiedy dokładnie synuś ma przyjść na świat?pokoik i reszta juz gotowa?
 
Zuzag a zobacz jeszcze w zara maja super te dresiki/leginsy dla dzieci mój mały ma kilka par i sa super wygodne
 
Ola ja bym nie ubierala tak samo. Oczywiście nieraz pewnie tak:-) dla zabawy. Ale na pewno nie na codzień. Kazde jest indywidualnoscia i trzeba to wg mnie zaznaczac
 
reklama
Te spodnie że zdjęcia są z zary. Ale mam też z h&m i myślę że póki co mu wystarczy. Ja raczej zamawiam na internecie bo jak idę do sklepu to z działu mini jest bardzo mini :)
 
Do góry