reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Sorka za jakoś ale takie mam światło w pokoju gościnnym. Niektóre ciuszki są nawet na 9-12 mies więc zdecydowanie na zapas.
Plus wysłali nam w prezencie perfum dla dzieci do jest dla mnie niezbyt zrozumiałe :)
 

Załączniki

  • 1432673017898.jpg
    1432673017898.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 56
  • 1432673026214.jpg
    1432673026214.jpg
    25,4 KB · Wyświetleń: 53
  • 1432673035104.jpg
    1432673035104.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 52
  • 1432673044695.jpg
    1432673044695.jpg
    22,2 KB · Wyświetleń: 56
Ja dziewczyny kupowałam na wypadające włosy szampon na Allegro i był super nazywał sie chyba therapy i był jakis z Włoch czy skądś a ja kupowałam taka większa tubę jego chyba 1l i mi bardzo pomógł:)

Oho a na temat tych ciuszków o widzę ze sie rozmowa nakręciła... Co do ciuszków ja mam i nowe i używane. I podobnie jak niektóre pisalyscie tez zdarzają sie i fajne promocje ze mozna cos ciekawego kupić i jak w sklepie mi sie cos spodoba to tez wezmę.. Ale mam dwa sklepy nie daleko domu z używkami gdzie sa tylko rzeczy dla dzieci łącznie z zabawkami używanymi i wózkami np, nic tam nie ma innego tylko dziecięce.. Wiadomo w rożnym stanie od Bujaków po inne akcesoria.. I ciuszki maja jak nowe, niektóre nawet z metkami.. I mnóstwo roznych Marek w jednym miejscu co dla mnie jest fajne, bo mogę jakieś perełki fajne znaleźć co w sklepie mi sie np nic nie podoba a tam jedno za drugim do wózka wrzucam.. I nie jest to kwestia ceny bo czy kogos stać czy nid stać to jak dla mnie jest indywidualna sprawa. Po za tym sa rzeczy których nigdy bym nie kupiła używane np smoczki, butelki czy materac.. Ale to przekonania kazdej z nas a nie cos odgórnie narzuconego.. Zreszta ciuszki i tak pierzemy i pracujemy wiec odkażone sa wystarczająca czy te ze sklepu ktore dotyka mnostwo ludzi czy używka która ktos nosił. I nie ma tu ani wstydu ani przechwalania sie..

Lunera odnośnie plam to To sie zgadzam ze odkąd maluszkom rozszerzamy jedzenie to brud siła rzeczy jest i nie da sie czasem dopytać i wtedy najwiecej ciuszków idzie czasem na straty bo buraczki, marcheweczki, smoothies itd itp...

Lilija dokładnie jak piszesz sa lepszej i gorszej jakości rzeczy.. Wlasnie u mnie w tym dziecięcym używanym to zamieszczone mniej czy wiecej sa np zabawki i wszelkiej maści bujaki itd.. A ciuszki jak nowe niemotę z metkami a inne nie ale bardzo zadbane i mysle ze oni takie przyjmują po prostu od ludzi bo sortują zawsze jak ktos przynosi worki a nie raz juz widziałam ..

Zuzzi ale prezenty :) śliczne takie kolory żywe :)
 
Natka popieram na sortowanie nigdy nie jest za wczesnie :) lepiej zrobić ta "robotę czarna" teraz hehe niz potem szybko..

Zuza fajne bluzy
 
Lidia, Lili ja mam 28 pieluch tetrowych. Przy Tolce mojej uzywalam moze 6. Chce dokupic jeszcze kilka flanelowych albo bambusowych jako kocyki bo sa przyjemniejsze w dotyku.
Wyprawke cala do szpitala kupilam w aptece gemini bo na allegro kazdy sprzedawca nie mial choc jednej potrzebnej mi rzeczy.

Ogolnie jakos tak majac juz dziecko niewiele jest do kupowania i to jest przykre :-D ja widze, ze Tolka miala tyle ciuchow, ze dla blizniaczek mi wystarczy.

A co do ciuchow to czytalam i slyszalam wiele razy, ze lepiej kupic uzywane bo sa juz wyprane z calej chemii :-D ja mam wiekszosc po corce, kupilam tez na grupie na fb karton uzywanych a jak w sklepie widze jakies pereleczki to tez nie przechodze obojetnie.
 
Natka to akurat moment na sortowanie. Ja to akurat w kazdej chwili moge urodzic wiec mam juz wszystko poprasowane w komodzie i spakowana walizke dla maluchow do szpitala. Takze mna sie nie sugerujcie ale w lipcu z wielkim brzuchem i 30 stopniami za oknem to moze byc raczej ciezko prac i prasowac :-D
A ja mam zagwostke dziewczynki. Coraz czesciej slysze, ze powinnam moim dziewczynom kupowac takie same rzeczy. Owszem kupuje wszystko razy dwa ale nie sa to rzeczy takie same. Inne kolory kocykow, ubranek. Ba.. Nawet fasony inne. Czy jakbyscie mialy blizniaczki to ubieralybyscie je tak samo? Przeciez to bedzie dwojka roznych dzieci :-D
 
Olka ja czasem moich starszakow ubieralam tak samo haha. ;)
Pewnie gdybym miala blizniaki to ubieralabym raz tak samo a raz roznie.. nie wiem hehe
 
Olka tak to jest ze jak czeka sie na pierwsza pociechę to jakos kupowanie ciuszków sprawa nadmierna radość.. Wiadomo ze przy kolejnych tez bo tez oczekujemy na malenstwo.. Ale pierwsze dziecko to cos zupełnie nowego takie nowe przeżycie i kupujemy i szalejemy..
Tez słyszałam ze niby używane wyprane z całej chemii ale ja kupując używane kieruje sie tym bardziej ze cos mi sie podoba a nie jakimiś przekazywanymi płotami :) choć moze cos i jest w tym prawdy :)
 
Olka i co do tego ze w lecie bedzie jak bedzie to tym tez sie martwię ze będę miała lenia mimo ze klima w domu itd.. A co do ubierania tak samo to mam podobne zdanie co akuku kilka ciuszków mogłoby byc takich samych nawet zeby mieć ciekawe zdjecia na pamiątkę a po za tym to nie widzę w tym szału :)
 
reklama
Oooo tak! Najwyższa pora na ogarnianie wyprawki a w tym ciuszków. Czerwiec jeszcze jakoś mam nadzieję damy radę fizycznie, ale od lipca najlepiej nastwić sie na leżakowanie na tarasie i spijanie wody z cytrynka i mięto zamiast bieganie po sklepach i dokupowanie wyprawki ;). Po sobie stwierdzam,że od ok miesiąca mam 100 razy mniej sił i ochoty na robienie czegokolwiek , a więc nie łudzę się,że wraz z kolejnymi dniami sił mi przybędzie :p

Oluś, ja na pewno nie odebrałabym sobie frajdy ubrania dziewczynek w to samo :D, aleeeee... ale tylko jak będą małe i nie za często, bo uważam,że każda będzie/jest indywidualnością i fajnie to pokazać.
 
Do góry