reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

A ja myślę. Ze to jednak inna para kaloszy. Gdybym miała ciuszki pp moich dzieciach to na pewno bym je używała ;) mowa o ciuszkach po obcych dzieciach ;)
 
reklama
po to są proszki i odkażacze :) a zresztą założy to tylko 2-3razy i zaraz wyrośnie, jakoś mnie to nie przeraża, zwłaszcza że są praktycznie jak nowe - tylko bez metki. Każdy robi jak uważa, jak masz za co szaleć to szalej, mnie na pełną wyprawkę samych ciuszków nowych po prostu nie stać, wolę trochę oszczędzić i kupić nowy lepszy wózek i zabawki które jednak też mają swoją cenę... a jedna grzechotka na pewno szybko się znudzi :)
 
Dlatego to każdego indywidualna sprawa. Gdybym nie mogła sobie na to pozwolić to bym nie pozwoliła, ale po to miałam te miesiące, żeby odłożyć na wszystko co chce kupić :)
 
Ja uważam ze sprawa kupowania nowych czy używanych to indywidualna sprawa!ja kupowałam nowe dla pierwszego bo chciałam zeby miał nowe rzeczy!dla siebie tez kupuje nowe rzeczy!jak będę miec drugiego bobasa to dostanie duzo rzeczy po bracie chyba ze bedzie dziewczynka (na co bardzo liczę)to bedą nowe rzeczy:))
 
Każdego indywidualna sprawa jakie ciuchy kupuje. Nie widzę problemu w kupowaniu nowej wyprawki jak i używanej. Ja Frankowi kupowałam i takie i takie, dużo dostałam po dzieciach w rodzinie. Teraz Julkowi kupiłam już trochę używek z allegro, kupię kilka nowych, ale mało. Dzieci tak szybko wyrastają. Wózek chyba też zmienię, ale już nie na nowy a używany.

Stać nie stać nie powinnyśmy tu poruszać kwestii finansowych.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dlatego nie wiem po co się tu unosić skoro to każdej z osobna sprawa. Skoro ja nie noszę używanych ciuchów ani nie mam używanych innych rzeczy to nie chce żeby mój syn miał :) i tyle w temacie.
 
Tu nie chodzi o kwestie finansowe i o urazanie kogokolwiek. Myślę, że w UK nowe ciuszki są tańsze niż używane w Polsce dlatego nie widzę w tym problemu. :)
 
Niema sie co unosić gdy ktoś pisze ze kupił wszystko nowe pierwsze dziecko to ludzie czesto chcą nowe i przesadzają z ilością ciuchów ale kto zabroni:)niekrutykujmy tych co kupują nowe i tych co używane!a każdy moze wyrazić swoje zdanie:)
 
reklama
No i super, ale po co się tum chwalić? Przelec temat i zobacz jak dziewczyny robią zakupy. Nikt tu nigdy tak nie pisał. Nikt nie pisał jakie ma wypasione rzeczy i na co Go stać.
 
Do góry