reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Ja już mam wszystko(chyba) :) . Ale nawet głupia pościel wyszła mnie więcej nic łóżeczka w Polsce.
 
reklama
Jest tu ktoś jeszcze kto ubzdural sobie żeby nie kupować nic używanego czy tylko ja z kosmosu?
 
ja zestaw pościeli i wypełnienie kupiłam nowe, z sklepu internetowego - sprzedaje też na allegro.
A używane jak już coś kupuję to tylko ciuszki - takie jak sweterki, spodnie, coś co nie będzie bezpośrednio przy skórze dziecka ale przecież i tak wszystko piorę i kupiłam specjalny środek dodatkowo do odkażania. Poza tym większość ciuszków niemowlęcych ubiera się 2-3razy bo zaraz dziecko wyrasta i są jak nowe, wystarczy wyprać.
 
Jak masz po kim mieć używane to chyba inny temat, nie sądzisz? Przynajmniej wiesz kto te ciuszki nosił.
 
reklama
Do góry