reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Natka tak jak gdzieś już pisałam ja nie kupuję od razu dużych ilości, bo noworodek może mieć uczulenie np na te chusteczki więc szkoda kasy. Jak już będę wiedziała co Juniorowi podpasuje to jak będzie korzystna oferta to będę kupować hurtem.
 
reklama
Nie jestem jeszcze obeznana w temacie pampersow ale nie wydaje mi się żebym robiła zapasy chusteczek, zawsze można dokupić a na takim czymś nie sądzę żeby dało się zaoszczędzić :)
 
Zuza ja od paru dni wypatruję promocji i powiem Ci, że na Pampersach na pewno się da, a chusteczki to już mniejsze różnice w cenach, ale zawsze coś. Grosz do grosza a będzie kokosza
 
pampersow 1 kupilam 4 paczki (sa do 5kg) (teoretycznie zapas na 2.5tygodnia)
i 2 mam 4opakowania poki co.
chustec
zek nie kupuje wogole.
 
No i oczywiście musialam... :)
 

Załączniki

  • 1432063575503.jpg
    1432063575503.jpg
    22,7 KB · Wyświetleń: 43
  • 1432063592375.jpg
    1432063592375.jpg
    17 KB · Wyświetleń: 47
  • 1432063602161.jpg
    1432063602161.jpg
    27,1 KB · Wyświetleń: 41
Ja nawet nie zaczęłam myśleć o takie coś. W 8 mies mnie czeka przeprowadzka z Anglii do Wiednia i poród w Polsce więc to w ogóle zawirowania :) ale w sumie dobra opcja z Amazonem, muszę to obczaić! Ja meble już mam zamówione j leżą w Polsce i czekają :)

O do Wiednia- ja mieszkam 130 km od Wiednia i czesto jedzimy tam na weekendy....

A ja mam jakis zastoj w kompletowaniu rzeczy- jakis dol i totalna negacja faktu ze max 10 tyg zostalo.....
 
Ja planuję przetestować każde pampersy - i wybrać te najodpowiedniejsze dla małej i dla mnie,
A chusteczek mam na razie paczkę i jeszcze jedną niedużą paczkę planuje kupić bo do szpitala muszę mieć a potem jak będzie wszystko ok i nie będą uczulać to wtedy będę kupowała większą ilość w cenach hurtowych :)


A gdzieś już pewnie to było, ale dziewczyny jakie podpaski po porodzie najbardziej polecacie i jak dużo będzie ich potrzeba kupić??
 
reklama
Lidia ja mam kupione 2 opakowania Bella - podpaski poporodowe

Zamówiłam na allegro i już dotarły razem z stanikiem do karmienia, majtkami poporodowymi, wkładkami laktacyjnymi, rożkiem, podkładami do przewijania, pieluszkami flanelowymi. Wszystko zgodne z opisem, jakby któras chciała link to aukcji, to nie ma problemu:)

Mi brakuje z droższych rzeczy materac. Planuje też upolować na olx jakieś drugie łóżeczko tym razem używane aby miała małego na oku gdy będę w Salonie, mimo,że mam ogromną gondolę, nie chcę go trzymać w wózku. Ewentualnie kosz mojżesza...

Dziewczyny bardzo fajne łupy :) , zawsze mnie zastanawia skąd ludzie ta kasę biorą na takie skarby hahaha :D . Ja to muszę etapami kupować, bo bym zbankrutowała :D

Natka jaki Lump polecasz w Poznaniu z akcesoriami dla dzieci? Co do ubranek to osobiście najładniejsze kupiłam na Św. Marcina nad Biedronką , ale ta część po lewej stronie. Wczoraj byłam na Głogowskiej przy galerii Górczyńskiej ale szału tam nie ma.
 
Do góry