reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Blerka super! Też bym chciała żeby mój mąż coś przygotował dla Aleksa... Wszystko sama robię i oczywiście to uwielbiam ale było by miło gdyby się zaangażował.

Jeśli chodzi o kąpiel to podobno faktycznie zdrowiej dla skóry nie codziennie. Jednak podobno warto ustalić rytm dnia żeby maluch wiedział że jak kąpiel to zaraz cycek i spać. Podobno niemowlaki czują się dzięki temu bezpiecznie. Jestem skłonna w to uwierzyć.

Anney ja najmniejsze mam na 56.

Pampararaaaam pam paaaam!!! Przyszła pościel! [emoji16] Jeszcze tylko na zasłony z tej wypłaty czekam.

ImageUploadedByForum BabyBoom1435918793.575534.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1435918804.675688.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435918793.575534.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435918793.575534.jpg
    26,9 KB · Wyświetleń: 57
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435918804.675688.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435918804.675688.jpg
    25,6 KB · Wyświetleń: 53
Anney ja o sukienkach mowie juz w domu hehe ;) do szpitala eezme tylko na wyjscie ;)

Zuzi sliczna posciel :)

Beata ja poduszke do karmiebia mam..ale miekka..mialam sztywna to mnie wkurzala ;)
 
Ja też mam (widać na zdjęciu wyżej), ale się nie znam. Słyszałam za to od kilku znajomych że bardzo odciąża kręgosłup przy karmieniu i że na prawdę warto.
 
Zuzzi, dzieci i te malutkie i starsze mając rutynę czuja sie bezpiecznie.

Ktoś jeszcze wogole zaleca codzienne kąpiele? (O ile maluch sie nie obkupczyl po szyje [emoji16][emoji16]) myślałam, ze juz dawno o tym przetano mowić.

Zuzzi, [emoji106]
 
Mnie tez poduszka do karmienia wkurzala. Wolalam zwykla.

Co do codziennych kapieli ja na poczatku napewno nie bede kapala codziennie bo takiemu noworodkowi to i tak obojetnie. A pozniej zobacze jak to bedzie. Bo musze wykapac i starsza i baka wiec bede musiala sie czasowo jakos zorganizowac.
Wg mnie codzienna rutyna jest bardzo wazna dla niemowlaka ( przynajmniej u nas sie sprawdzilo) i taka rutynowa kapiel przed spaniem dobrze robila mlodej.
 
Ja mysle zekapiel co drugi trzevi dzien a w pozostale dni o tej samej pprze przygotowywanie dziecia do spania.. przebieranie podmycie wacikiem czy jakos itd tez bedzie ok :)
 
Zuzzi - przepiękna pościel
Ja miałam właśnie taka poduszkę don karmienia, ale ja teraz oddałam. . Dla mnie była niewygodna, bo jestem niska i jak ją włożyła sobie na brzuch, to już nie było miejsca na dziecko między nią, a moimi cyckami ;)
 
reklama
Do góry