reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Ja tez mam 4-5 sierpien, ale mam przeczucie, ze to jednak bedzie koniec lipca 26-28, zobaczymy. Dzisiaj mamy juz czerwiec i wlasnie zdalam sobie sprawe mamuski, ze niektore z nas pod koniec przyszlego miesiaca moga miec juz swoje maluszki, a ja mam tylko ubranka koszule do szpitala i pare akcesorii. Chyba pora sie wziac i zaczac wszystko kompletowac, pakowac i zamawiac rzeczy do pokoju. Bo od 34 tygodnia nie wiadomo co nas zaskoczy. ;)))
 
Love ja bede miala pewnie dwie mniejsze torby. Jedna dla mnie druga dla malej ;) tylko ja tym razem chce zostac kilka dni w szpitalu.. moge tak ? W domu nie dam rady skupic sie na malej w pierwszych dniach.. pamietam jak wrocilam z Vikim w ten sam dzien co urodzilam i musialam sie zajac Alexem bo bardzo do mnie chcial.. a ja nie moglam ogarnac Victorka w sensie nie wiedzialam czemu placze bo nie mialam czasu na pnlbserwacje go.. chce zostac w szpitalu i poznac mala troszke..no chyba ze bedzie wielki tlok na poporodowym to wychodze do domu..
 
Akuku to u was mozna zostac dluzej jak sie chce?
U nas jak wszystko ok to trzymaja dwie doby i czasem nawet nie sa to pelne doby. Np moja Maja urodzila sie o 0.45 w czwartek, bylam w szpitalu ta wlasnie noc i noc z czwartku na piatek i w poatek juz do domu nas wypisali. Troche szybko ale ja sie cieszylam bo czulam sie fizycznie super juz o 7 rano po porodzie wiec chcialam do domu od razu

Ja tym razem przygotuje dwie torby. Małą walizke dla mnie i torbe dla baka. Jak rodzilam Maje mialam wszystko w jednej walizce.

Ja w tym tyg powinnam dostac paczke od sis wiec zorientuje sie co mam a co trzeba dokupic. Spodziewam sie ze jest tam wszystko jednak u nas lato to lato wiec na poczatek bede potrzebowala ciuszki tylko typowo letnie. A w pl lato jest jake jest wiec pewnie moja sis i miala ciensze ciuszki i grubsze tez.
I w tym miesiacu chce dokupic wszystko co mi brakuje i na poczatek lipca wszystko poprac i poprasowac. 2go lipca przylatuje moja mam wiec pewnie pomoze mi prasowac[emoji3]
 
Ostatnia edycja:
Oj Akuku nie wiem czy tak da radę.. Ja byłam 3 dni ale musiałam być tak długo bo byłam bardzo w złej formie. Ale jak wszystko jest ok to nawet tego samego dnia mogą cie wypuścić jeśli rano urodzisz, jak wieczorem to pewnie na noc zostawią
 
Cinamona nie wiem ? Zapytam polozna czy jest taka opcja jak powie ze nie to bede sie zastanawiac czy nie sciemniac ze sie zle czuje psychicznie hehe.
Ja Alexa urodzilam 5.35 i wyszlam 10 godzin pozniej do domu.. ale ja w domu mialam cisze i spokoj.. a teraz w domu 3 dzieci.. urodze pewnie zanim wroca do szkoly..a tak to do szpitala przyjda odwiedzic ale bede miala troche spokoju fizycznie.

Love no wlasnie ale ja pamietam ze to ja naciskalam by wyjsc do domu... hm
Znajoma szkotka byla 5 dni.. ale jej synka naswietlali z tego co pamietam.

Ja i po Alexie i Vikim wychodzilam tego samego dnia. A z Emilkiem bylo tak ze urodzil sie o 00.02 i zostalismy ta i nastepna noc ..ale to ze wzgledu na to ze dobe go obserwowali. Tylko nastepnego dnia to ja juz prosilam by wyjsc ze szpitala.. z tym ze to byla inna sytuacja.. na poporodowym taki tlok ze mnie na patologie z malym przeniesli.. no i dzieci juz wieksze w domu i chlopaki do szkoly akurat wrocili po swietach wie pol dnia ich nie bylo..takze mialam cisze i spokoj w domku. A tu mnie przeraza ze chlopcy wracaja do szkoly w polowie sierpnia chyba 16 jakos .. do tego maly emis ktory pewnie bedzie na nnie wisial non stop i walczyl o uwage. Przezylam to raz i si boje tyh pierwszych dni.. zreszta wiecie urodzilam Emilka i mimo ze byla moja mama jakos duzej pomocy nie mialam od niej a jak bede w szpitalu to beda musieli sobie radzic beze mnie :D
A mi podadza obiad pod nos hahaha ;)
No nic zapytam dzis poloznej czy jest taka opcja wogle.
 
Ja tez mam 4-5 sierpien, ale mam przeczucie, ze to jednak bedzie koniec lipca 26-28, zobaczymy. Dzisiaj mamy juz czerwiec i wlasnie zdalam sobie sprawe mamuski, ze niektore z nas pod koniec przyszlego miesiaca moga miec juz swoje maluszki, a ja mam tylko ubranka koszule do szpitala i pare akcesorii. Chyba pora sie wziac i zaczac wszystko kompletowac, pakowac i zamawiac rzeczy do pokoju. Bo od 34 tygodnia nie wiadomo co nas zaskoczy. ;)))
dokladnie lidka!
termin mamy razem ;)
 
reklama
zapytaj akuku, to nie jest glupi pomysl, tym bardziej,ze emis maly jeszcze.

btw. w polowie sierpnia do s
zkoly wracaja u was dzieci?



 
Do góry