reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

Akuku bo weekend jest :D
Mi też się dzisiaj śnił noworodek, chłopczyk. Ale nie wiem czy był mój w tym śnie czy mojej siostry ha ha :D
 
reklama
Ja zastanawiam się nad nosidełkiem, bo szybciej założyć niż chustę. Bo czasem by się przydała, właśnie żeby iść z psiakami na spacer na pola czy do lasu.


A mi się dziś straszne rzeczy śniły.. że miałam zapalenie płuc i przez ciężki przebieg choroby moja córcia zmarła w moim brzuszku ;(
 
Jeśli chodzi o sny to ja często sprawdzam tylko z ciekawości sennik.
Lidia według sennik zmarłe dziecko zwiastuje osiągnięcie sukcesu, a twoja choroba przestroga przed kłótnia z rodziną ale to tylko sennik i czasami sny tylko powodują jakiś niepokój w nas który i tak się nie sprawdza :-*
 
Współczuję snu. W święta miałam taki tylko chodziło o mojego dwulatka, pisałam Wam o tym.
Ja wracam z zakupów na poprawienie nastroju, ale nie były zbyt udane, bo przez humor niewiele mi się podobało. Ale mam pajac na narodzinki i ręcznik kąpielowy. Potem poszłam poszukać mebli i nawet nawet są. Jak już mnie M przestanie drażnić to może mu pokaże, bo wzięłam trochę ulotek.
 
Ja mam nosidlo Baby Bjorn- nie wiem czy bedziemy uzywac- moj Jasiek nienawidzil chusty i nosidelka- ale moze ten maluch bedzie inny - planujemy chociaz troche wykorzystac reszte lata i pochodzic po okolicznych szlakach a malucha miec w nosidle.
 
reklama
Mój dzisiejszy zakup :-) Pajacyk jest malusi 56, taki na pierwsze ubranko, które później schowam i pokaże młodemu na 18 urodziny. Reczniczek zwykły frotte. Teraz mam dla Frania nowy, taki na jakby hmmm polarku? I taka drobna frotte. Używała któraś takiego? Czytałam opinie, że trzeba 2x wyprać by zbierał wodę. Na razie wyprałam raz.Dziś Franio wypróbuję po kąpieli. Jeśli będzie ładnie chłonął wodę to mlodszemu też kupię, bo wydaje się być delikatniejszy.
 

Załączniki

  • 1429470646912.jpg
    1429470646912.jpg
    23,5 KB · Wyświetleń: 48
Do góry