reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

Ja zakupow sporo wczoraj porobilam. Jak dorwe aparat, to porobie zdjecia.

A i dostalam namiar od kolezanki na super rzecz - aplikacje na androida ktora zastepuje elektroniczna nianie i nie trzeba wydawac kilku stow:) Wiele jest takich aplikacji, ale ona juz ma ta przetestowana i naprawde godna polecenia - Baby monitor 3G. Placi sie 15zl i potrzeba dwoch urzadzen z androidem. Np tablet ustawia sie z widokiem na dziecko a na tel mamy podglad na dziecko i wlacza sie alarm jesli dziecko zaczyna plakac. Nie ma jeszcze mozliwosci podgladu wideo, tylko zdjecia, ale przetestowalismy na psie i bajka:) Plan mamy zeby ustawic na kanape i jak wyjdziemy z domu to gdy pies wskoczy na kanape to kazac mu zeskakiwac ( bo jest opcja ze mozemy cos do dziecka powiedziec)
 
reklama
Dziewczyny tak sobie myślę, ponieważ nie umiem się obracać na allegro w zakresie sprzedaży to zastanawiam się czy któraś z Was byłaby zainteresowana kupieniem ciuszków dla chłopca (jeśli faktycznie u mnie dziewczynka teraz). Nie myślę o spiochach czy bodach(bo te to i dziewczynka wynosi) poza tym są bardziej zniszczone bo jednak więcej noszone ale o konkretach (ciuszki leżą wyprane w niemowlęcy proszku wyprasowane, nie palimy papierosów i nie mamy zwierząt). Mam np kilka koszulek z kołnierzykiem hm, dresy adidas niebieskie, jeansy z zygzakiem chyba z c&a i wiele wiele innych, dużo nie pamiętam bo już jakiś czas leżą posortowane w kartonikach. Jeśli któraś bylaby zainteresowana to zacznę wyciągać i robić fotki. Płeć powinna się ujawnić za tydzień we wtorek. Mam też trzy poszewki pościeli z carsami i jeszcze pewnie wiele mi się przypomni jak otworze.
 
Hej jopal, myślę że ja bym była chętna :) Zwł na dresy i jeansy (nie umiem kupować "dołów...) Więc jeśli będzie dziewczynka i zechcesz wyprzedawać ciuszki chłopców, pamiętaj proszę o mnie :D
 
Ok wezmę to pod uwagę myślę że to dla mnie też będzie wygodne mam nadzieje, ze wytrzymasz jeszcze te 2-3 tygodnie. Oczywiście mój Malz nie chce bym sprzedawała ciuszki bo co jak 4 będzie chłopak ;-), jak sobie sam urodzi to będzie miał a ja już nie mam gdzie tego wszystkiego trzymać :-)
 
Jasne, że poczekam. Zwł jeśli to 62/68. Z 68 nie zaczęłam jeszcze myśleć co kupować.
Haha, fajne ma mąż podejście :)
Kuzyn mojego męża też strasznie chciał syna, mieli już 2 córy i "grali" dalej. Chłopak pojawił się jako 3 potomek. A żeby mu nie było smutno, to miał być jeszcze brat... no to mają 3 córki :D Kolejnej próby ma ponoć nie być ;)
 
No właśnie dlatego malz chce 4 i żeby było mniej niż 2 lata różnicy ;-) bo chłopcy się świetnie razem chowają to i teraz do pary by się przydało ale dla mnie to będzie 3 cesarka i więcej nie chce ryzykować własnego zdrowia, no chyba ze wpadka nam się trafi bo dotychczas wszystkie planowane :-)
 
Hej dziewczyny:-)
ja też jak szukałam wózka dla pierwszej córki to głowa mnie bolała bo za dużo tego. Ostatecznie wybrałam wózek 3 funkcyjny JEDO FYN 4DS i jeśli mogę podpowiedzieć jako doświadczona mama: jeśli chodzi o gondolę polecam naprawdę !!! gruby materiał idealny na zimę, ale spacerówka nie starczy dłużej niż do 1 roczku potem i tak trzeba wymieniać :-(( my sprzedaliśmy ten wózek i spacerówkę kupiliśmy BABY JOGGERA CITI MINI ( zdjęcie poniżej ) suuuuper wózek i starczy na pewno do końca okresu wózkowego, a spokojnie nawet 4 letnie i 5 letnie dziecko się zmieści :-)
baby jogger.JPG
 

Załączniki

  • baby jogger.JPG
    baby jogger.JPG
    33,2 KB · Wyświetleń: 38
reklama
Do góry