reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

witam
mam do was mala prosbe - temat wyprawki i zakupów dla dzieciaków pewnie w pełni więc liczę na waszą pomoc
chcialabym, zeby na portalu mamasprzeda.pl pojawili sie ze swoim towarem sprzedawcy z allegro, którzy sa popularni wsrod forumowych mam. Czy moglybyście napisać mi (najlepiej za pomocą PW albo tu w tematach bede zagladac) u kogo robilyscie zakupy i kogo warto na taki portal zapraszac ?? oprócz samej wyprawki pewnie czesto kupujecie tez inne ubrania i zabawki - tacy sprzedawcy tez beda nam potrzebni !!

Liczę na waszą pomoc w tworzeniu tego portalu bo jest on skierowany do mam właśnie i my musimy wiedzieć co chcemy tam kupowac !!

pozdrawiam i zapraszam na mamasprzeda.pl
Mea - Monika

ps na mamasprzeda.pl wystawilam sporo ubrań ciążowych w duzych rozmiarach i ciuszków dla maluszka :) warto zagladać bo ceny sa atrakcyjne :)
 
reklama
wybralam sobie pare rzeczy dla dzidziusia,na razie tylko w zakladkach ale mysle,ze z czasem to sie zmieni:-):-)
Łóżeczko dziecięce 60x120 (4419456029) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
DUŻA KOMODA 5 SZUFLAD SZAFKA BIAŁA * POLSKIE MEBLE (4413535519) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
i taka zasłonka bo maleństwo będzie z nami w pokoju
PARAWAN DORADO KOTARA ZASŁONA MEBLOŚCIANKA (4432580845) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
ale sie nakrecam,codziennie ogladam cos dla bobasa,dopiero teraz zaczelam czuc ciąże pełną parą:tak:
 
Ulenka sliczne lozeczko i nie drogie:) tez powoli ogladam lozeczka i mebelki...jest taki duzy wybór pieknych rzeczy ze ciezko bedzie wybrac:)

A jaka jest Wasza opinia jezeli chodzi o wózki? lepiej kupic 3 w 1...cxzy osobno kupowac fotelik itp.?
 
ja będę kupować 3w1 chyba tak z wygody ,zeby za jednym zamachem miec wszystko kupione:-) poprzednio kupilam 2 w1 i pozniej zalowalam bo musialm szukac fotelika i w finale zdrowo przeplacilam.
 
Ulenko fajniutkie te rzeczy :)
Gdzie kupujecie pieluszki i jakie? Tetrowe czy inne?

Tetrowe oczywiscie tez zawsze mam do odbijania czy przytulania itp a pieluszki na pupcie to pampersy. Przerobilam duzo i te nam najbardziej podpasowaly. Podobno huggies swoje ulepszyl ale nie wiem pewnie tez sprobujemy :) i zawsze na poczatek mam jedna paczuszke newborn
 
reklama
Dostalam dzis w spadku od znajomej fajne rzeczy :) a ile kasy zaoszczedzone :) hustawke i lezako bujak i takie cudo do zabawy juz dla troche starszego :) jestem happy :p ImageUploadedByForum BabyBoom1406237619.120787.jpg

ImageUploadedByForum BabyBoom1406237458.850962.jpgImageUploadedByForum BabyBoom1406237468.179840.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406237458.850962.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406237458.850962.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 61
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406237468.179840.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406237468.179840.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 59
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1406237619.120787.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1406237619.120787.jpg
    34 KB · Wyświetleń: 52
Do góry