reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

reklama
Jak się Nika urodziła,to Nelly miała te 1,5 roku. Chodziła na nóżkach wszędzie. Jak szliśmy razem z mężem,to braliśmy dwa wózki :-) Ja byłam chętna kupić coś takiego,ale w sumie,to krótko bym tego używała. Szkoda kasy. Jakoś nigdy mnie nie zmusiła sytuacja do tego zakupu. Jakby mi dzieci mialczaly ciągle,to bym kupiła :-)
 
A no to fajnie ze wspolpracowala :) Ja pokonuje naprawde duze odleglosci i to ze 3 razy w tyg.
Do tego czas mnie goni czesto bo ja zawsze spozniona i biegiem lece wiec mysle ze Nikola moze czasem sie zwyczajnie zmeczyc i zbuntowac albo nie nadazac :p Ale taka deseczka wierze ze wystarczy :)
 
A czy któraś z Was wie coś o Chico Trio Living wersja 3 w 1 ??

Moja koleżanka z niego korzystała. Nie przypominam sobie, żeby narzekała. Jedyne co we mnie budzi niepokój, to czy ten lekki stelaż wytrzyma jazdę i gondolą i później spacerówką.
Generalnie wózek zawsze mi się podobał z uwagi na budowę stelaża, jednak ja bym się bała tych małych kółeczek zimą.
 
Moja koleżanka z niego korzystała. Nie przypominam sobie, żeby narzekała. Jedyne co we mnie budzi niepokój, to czy ten lekki stelaż wytrzyma jazdę i gondolą i później spacerówką.
Generalnie wózek zawsze mi się podobał z uwagi na budowę stelaża, jednak ja bym się bała tych małych kółeczek zimą.

W zupełności się zgadzam z tymi obawami, stelaz cienki,ale moze dzięki temu lekki. Hmmm....


A czy wózki firmy Adbor są Wam znane?
 
MIKADO ASTON + FOTELIK+ŚPIWÓR+GRATISY - PROMOCJA (4428192955) - m.allegro.pl A mialyscie do czynienia z tym wozkiem? Bardzo mi sie podoba jego wyglad (przedszkokaka mama go ma) jednak nie wiem czy jest dobry..,

My antosiowi kupilismy Mikado boston i powiem szczerze ,ze przez 2lata go uzywalismy non stop i nie mialam z nim zadnych problemow. Jedyny minus to ze ciezki i mi bylo na poczatku bardzo trudno pokonac schody az na 2 pietro (pozniej zosatwailismy w piwnicy) Ale Ty masz swoj dom wiec nie musisz pokonywac takich wertepow hihi szczerze polecam ten wozek:tak:

Ja osobiscie dziewczyny nie kupila bym wozka z pompowanymi kolami tylko z piankowymi. Przyklad mojej znajomej ktorej pekla/przebila sie opona. Musiala czekac az przysla jej gdyz wozek byl na gwarancji (u nas gwarancja obejmuje prawie wsio nie mowia ze to Twoja wina) ale to zeszlo sie pare dni i byla bez wozka... Ale jesli ktos nie ma obaw takich to czemu nie :)
Ja bym polecila z wozkow w Pl widze ze sa baby jogger city select (mozna drugie siedzonko podczepic dla starszaka), bumbleride indie, albo bugaboo cameleon 3 sa to wozki z ktorymi mialam stycznosc.

mialam wozek z pompowanymi kolami i przez 2 lata nie przebilo sie ani jedno kolo. Kol owszem,ale nie dawala na gwarancje tylko jej maz zawiozl do naprawy i czekali za kolem doslownie 2 godz i wozek znow byl urzyteczny. mi osobiscie bardziej pasuja kola pompowane.
 
reklama
Wiecie... jeszcze w kwestii tych kół, czy innych spraw serwisowych.

Jeśli mieszkamy w PL i mamy wózek polskiego producenta-popularnego, to myślę, że jesteśmy na wygranej pozycji. Części są bardzo dostępne i nie czekamy.
Pewnie tak samo jest w UK, czy USA. Firmy popularne w danym kraju będą bardziej dostępne pod kątem serwisów.
Znając życie, jak mi się parasolka MAMU popsuje, to będę mogła ją jedynie wyrzucić ;-)

No i trzeba mieć na względzie, że polskie wózki też mają wiele bajerów, jak wózki firm zagranicznych. Jedyna ich wada, że są polskie i może mniej pożądane. Jednak zaleta, to serwisy i ceny.
Wybór należy do każdej z nas!
 
Do góry