reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

U mnie w szpitalu wszystko muszę mieć swoje....nic nie dają.
Newbornów pampers zielonych (są bez tych wycięć) mam 2 paczki po 43szt. Nie wiem później jak będzie, bo przy Kubie długo używałam "1", ale teraz gin zapowiada, ze duży chłopak rośnie (choć później dodał ze bez przesady). Więc szykuję się tak na 3500-3700 g. Kuba miał 3200 g. Zobaczymy na następnej wizycie 28.10.
 
reklama
No właśnie ja juz sie pogubiłam z tymi pieluszkami, które z wycieciem a które nie. Zupełnie nie pamietam jakie były te, których używałam przy pierwszym, wiem tylko że z początku pampers, potem trochę huggies, ale pampers uwazam za lepsze. Ze dwie paczuszki kupię. Chyba jedna potrzebna do szpitala. A potem sie zobaczy...

Nagle dotarło do mnie, ze już 33 tygodnie za mną, czyli 34 tydzień rozpoczęty. Ostatnimi czasy nieraz słyszałam, że znajome blizsze, dalsze rodziły w 35 tygodniu. I tu ciśnienie poszło w górę... :) Moze więc zakupię te pampersy ... i inne.
 
to ja Wam powiem ze swojego doświadczenia że po pierwsze pampki z Pampers są najwygodniejsze dla dziecka najmiększe itd. po drugie są najmniejsze mówimy tu o 1 newborn i po trzecie i tak będą za dużo i będziecie podwijać się nie bojcie się o wycięcie na pępek. Poza tym po7-14dnia pępuś odpadnie a tych 1 będziecie używać jeszcze długo...
zanag tak jak piszesz 78szt. starczy ci na ok.tydzień a dzidzia pochodzić w nich pewnie do 2 miesiąca. Mój pierwszy syn nie był maluszkiem 3750g i chodził w nich do 2 miesiąca a na początku jeszcze były za duże...
 
evi_dzi ja mam syna 2lata 9 miesięcy i dalej śpi w łóżeczku... od 2 tygodni ma swoje łóżko w swoim pokoju i je lubi ale spał tylko raz bo po pierwsze jest chory a po drugie ja nie mam poręczy na schodach i albo musze spac tam z nim albo zamykać mu pokój... do czego dąże że jeżeli planujesz aby Twój maluszek korzystał z tego łóżeczka to kup materac z lateksem jak Cie stać bo zdecydowanie wygodniejsze... ja mam gryka-pianka-kokos i jakbym drugi raz kupowała to na pewno z lateksem tylko na chwile obecną mnie nie stać
 
reklama
Do góry