reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla noworodka od A do Z ;)

a ja mam pytanie z innej beczki : kiedy będziecie robić ostateczne pranie ubranek?. Ja na razie te ubranka, które dłużej leżały wyprałam w zwykłym proszku i zastanawiam się kiedy wyprać wszystko ostatecznie w proszku dla niemowląt i kiedy pakujecie torbę do szpitala?
 
reklama
digi - ja teraz piorę ubranka, mam już większość rzeczy przyszykowanych do torby. torbę spakuję ok miesiąc przed TP. Czyli już tuż tuż.
 
Właśnie i ja zaczynam myśleć o torbie do szpitala.
Kurczę mam wtyczki w Biedronkach, ale żebym wiedziała gdzie te koszule jeszcze mają! Trochę mi szkoda kasy na koszule, chociaż wiem, że to konieczność. Po prostu nie używam ich na co dzień. Muszę mieć piżamę, bo budzę się z koszulą pod pachami :-)
 
w takim razie i ja się muszę ogarnąć z praniem i chyba zrobię to w przyszłym tygodniu :-) ładna pogoda się szykuje :-))więc będę suszyć na zewnątrz.
Wyprawka już jest skompletowana zostało tylko dla mnie kupić kapcie i jakiś fajny biustonosz do karmienia i będzie 100% wszytskiego
 
Czarna -sexi pizamka! ;)
Ja kupuje tylko jedną koszulę - i taką bez guziczków a z rozcięciem- kuzynka która miała guziczkową mówiła ze dziurki się wyrabiają i koszula non-stop się rozpinała. A potem piżamkę też z rozcięciem. Ja tak jak slonko -budzę się z koszulą pod pachami :)
 
Ja tez w koszulach spac nie lubie bo tez mam ja pod szyja rano he mam jedna do karmienia i teraz ta kupilam. Ta ma odpinane ramiaczko jak w biusztonoszu do karmienia :) takze fajnie. Teraz spie w koszulkach meza :p takze chociaz pozniej cos bardziej sexi :p
 
Ja wypowiem sie co do kosza - w moim przypadku wydatek 50 zl na olx za nowy kosz, nietrafiony prezent. Wiec tanio znalazlam, a bedzie jeszcze w sam raz zeby wziac do tesciow bo oni lozeczka zadnego nie maja a turystyczne bedzie u moich rodzicow.
Co do torby, to juz koszule sobie do szpitala przepralam i przygotyje sobie taka wyprawke dla mnie, bo jak moj maz mi przywiozl rzeczy ostatnio do szpitala, to masakra! Jak bedzie nagla sprawa to wole miec gdziec przygotowane. A pokoik dla dziecka stoi to i torba moze stac w szczegolnosci ze nie korzystam z koszul wiec czy beda lezec w torbie czy w szafie to zadna roznica.
Slonko - z koszulami w biedronce to wyprzedaz starej jakies promocji w moim przypadku. Cena z 30 kilku zl do 13. Poszukaj takiej wyprzedazowej biedronki i tam probuj. Jakby co to moge kupic Ci i przeslac ze swojej o ile beda.
 
reklama
Czarna ja kiedyś w HM widziałam podobne piżamy do karmienia, ale to było w ciąży z Julą, także teraz nie wiem co maja, ale może wybiorę się popatrzeć.
Teraz przy wydatku na samochód strasznie ciężko wydawać ni pieniądze :-( Nawet na dziecko.
 
Do góry