reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Oto tototo, z tym wlozeniem do kieszeni trafilas w sedno!!!!!!!!:-D Na foteliku samochodowym, tym malym wogole mi nie zalezy, bo jestem przeciwniczka. Maluch samochodem bedzie jezdzil na lezaco w gondoli od Looli, tak jak Pimpi do 6 miesiaca zycia, a potem zalezy mi na lekkim wozko, ktory szybko sie sklada, miesci sie do bagaznika wv polo i na lotnisku nie trzeba sie szarpac w pocie czola. No i zeby nie kosztowal 10000000, bo w samolotach bardzo sie wozki niszcza, wiec jak sie rozpirzy, to se kupie nowy i juz. Spacerowka Pimpiego, ktora jezdzi od zeszlej Wielkanocy wyglada jakby miala 66433 lat i zostala znaleziona na smietniku, a to wszystko za sprawa kilku lotow samolotowych. Nawet sie zastanawialam nad kupnem nowej ale zaciazylam i problem z glowy :-D
Musze tylko wykumac, czy ten maclaren sie rozklada na plasko albo prawie plasko, bo jak jezdzimy do PL to jestesmy na dworze non stop. Latamy po plazy, jemy rybe w budce i dalej bajla a dzieciak spokojnie sobie lula.
 
Ostatnia edycja:
reklama
heheh z tymi samolotami to wiem o czym mowisz bo nasz wozek skonczyl z przeciata i wykrzywiona budka do tego jest upaprany smarem--spralam ale slady zostaly :/ widzialam jak dziewuszka odebrala wozek w czesciach wogole!!! osobno kola i wszytsko inne i cos tam polamali przy osce od kola!! wsciec sie mozna normalnie. teraz do pl kupilam taki bylejaki na allegro za 160zl i zostal w pl bo my tez sporo lazimy i poki mloda ma krotkie nozki to sie przydaje---jak sama maszeruje to tacham zawsze meeega torbe i zabawki hehehe a tak do woziola i siuuup :D
 
Z tym zostawieniem wozka w pl to nieglupi wcale pomysl......hmmmm....... musze pomyslec...... coprawda ciezko bedzie sie zaladowac do samolotu z Pimpim i dzidziusiem bez wozka jak bede sama, bo malz nie zawsze moze z nami leciec ale rozwaze taka mozliwosc. W koncu na lotnicho i z jedziemy zawsze samochodem.....
 
kochana potrzeba matka wynalazkow: junior w nosidelku, walizka na kolkach i pimpi na walizce:D ja tak teraz z amelkowna lecialam do pl :D jako podreczny mam walizke na kolkach i amelkowna na walizce jechala przez cale lotnisko:D
 
Dziewczyny czy Wasze dzieci śpią już w normalnych łóżeczkach takich większych, czy w tych pierwszych jeszcze? Bo tak myślę, coby Hani już takie większe łóżko kupić.
 
amelkowna moja ma takie wyrko teraz:
231048039
 
ale ma extra łozeczko Amelka
u nas z braku miejsca i warunków Alcia na razie śpi w swoim starym,ale powoli bedziemy myśleli nad jakimiś przeróbkami w domku pod nią
 
Zosia już od ładnych paru miesięcy spi w dorosłym łozku :-) w mieszkaniu u nas w redzie ma piętrowe a we wrocławiu zwykłe pojedyncze 90x200 :-) i extra sobie w nich radzi :-)
 
Julitę też przenieśliśmy już do duzego łóżka (takiego 90x200) i śpi bez problemów. Z jednej strony potrzebowałam łóżeczka dla młodego, a z drugiej to panna zaczeła już przekładac górą nogi i bałam się, że kark skręci jak wyleci.
 
reklama
Dziewczyny czy Wasze dzieci śpią już w normalnych łóżeczkach takich większych, czy w tych pierwszych jeszcze? Bo tak myślę, coby Hani już takie większe łóżko kupić.
śmiało zylciu, nasze sierpniątka są już gotowe do większych łóżeczek; moja w nim nie śpi (czasem dzienne drzemki sobie tam jedynie ucina) bo woli z nami...ale czas to ukrócić;

śliczne bajkowe łóżeczko ma Amelka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Do góry