reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

andariel to dziwne że aż tak przesikuje, u nas się to praktycznie nie zdarza, chyba że jak spał bez bodziaka to wtedy pampek się przekręcił i wyszło, może u Was też się przekręca? nie wiem no
no właśnie nie wiem, jest wiercipiętka, ale żeby tak od razu pampek przepuszczał? już podejrzewałam męża, że źle zakłada, ale nie! jakieś 2 m-ce temu było podobnie i wtedy po prostu pampek był za mały - po zmianie na większy rozmiar był spokój; a teraz od nowa:confused:
 
reklama
Andariel my tez na pampers 5 lecimy( choc Natka to pewnie i w 3 by jeszcze mogła być,ale ja jakoś lubie jak ona ma tak luźniej i nic ją nie uwiera:) ) i nic nam sie nie przekreca,Natka nie przesikuje. A te zapiecia przyklejacie tak najciaśniej,czy facjate stworka ( wiesz tej na środku) jest cała widoczna? no i my jej tak b.wysoko podciągamy tego pampka,prawie do klatki piersiowej jej sięga:),a wy jak zakładacie?
Dziwne,ze Ninka sie tak przesikuje...to pewnie bardzo meczoce i dla was i dla niej...i najgorsze,ze łatwiej o przeziębienie,bo jak taka mokra leży....
 
Kupiłam raz pampki i kilka sztuk było "lewych". Co wstawała po nocy to z cztery razy mokra była :-(. Rozmiar kupiłam jej wtedy 4, bo tai nosiła. Myślałam już o zmianie na większe (choć te 4 były jeszcze luźne), ale nagle znów było OK. Więc stwierdziłam, ze pampki były lewe jakieś, bo więcej nie piła, by sików było więcej ani nic się nie zmieniło.
 
a no widzisz deli - to może i nam się przytrafiła taka partia wybrakowana..? chociaż oglądałam już te pampki z każdej strony i gołym okiem nie widać by im czegoś brakowało [oczywiście ostatniej nocy znów przebieranko w nocy było - wrrrrrr]
 
Andariel moja jak na brzuchu śpi czasami to tak też się zdarza. Ale najczęściej jak tatuś jej nocną toaletę robi jak mnie nie ma. Ale z pampkami wybrakowanym mi też się zdarzyło. Więc teraz się całkiem na baby dream przerzuciłyśmy.
 
U nas tez się czasem zdarza przesikanie pampka, ale nie zauważyłam, by od marki to zależało, bo i pampersy Active, Premium, czy Huggisy- wsio rawno. Z tym, że u nas to się zdarza właśnie juz nad ranem, jak Tomek u nas w łóżku ląduje i się przytula leżąc na boczku; jak się w porę za zmiane nie wezmę, to ten nocny pampek w try migi przesikany.
A co do rozmiaru to to np. Huggisy 5tki uzywamy, a teraz mamy BabyDreamy 4+ (mąż takie kupił, choc mówiłam o 5), i nie jest źle, ale jednak 5 lepsiejsze.
Acha, tych pamprów Sleep&Play nigdy jakoś nie kupowaliśmy, ale jak teraz jest okazja przetestowac za darmochę, to czemu nie hihi :)
 
reklama
to nas wogole problem przesikiwanych pieluch nie dotyczy,bo Maya w nocy nigdy nie pije:) i tez dlatego problemow nie ma:)
a uzywamy pampersy albo activ albo tych z zielonym wkladem:) huggisy odpadly na samym poczatku bo miala wysypke po nich....poza tym u nas roznica w cenie miedzy orginalnymi pieluchami a innymi markami bardzo znikoma i poprostu nie zmieniam:)
 
Do góry