reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Majka ma te buciki z befado, tylko inny kolor i ogólnie jestem z nich zadowolona :tak:
ale jeśli chodzi o pocenie się stóp, to Majka też ma z tym problem i mimo dziurek w podeszwie stópki nadal się trochę pocą...
może te z wycięciem na palce lepiej by spełniały swoją rolę? ;-)
 
reklama
My też mamy takie z befado, ale czasem też się zdarza, że wyciągamy z bucików wilgotną skarpetke.
Teraz to chyba kupue takie jak sandały tylko, że z zabudowaną piętą. Może w takich będzie lepiej. chodzi mi o coś takiego Kolekcje | Lemigo
 
izabela wybrałaś już sobie wózek parasolkę na wiosnę??
Ja coraz intensywniej się rozglądam :tak:
Mam kilka upatrzonych ale ostatnio wpadł mi w oko wózek Bebe Confort Viva :-)
Waży tylko 6,5 kg a mi zależy na tym żeby był lekki :tak:
Czy może któraś z Dziewczyn miała lub ma taki wózek??
 
dziewczyny rozglądające się za spacerówkami- radzę się powoli decydowac na kupno, bo im bliżej wiosny, tym ceny wyższe będą!(przynajmniej na Allegro)
 
u nas z bucików Befado i Lemigo super sie sprawdzaja,mam z obu firm po kilka par tzn rozmiarów i bardzo je sobie chwalimy
co do spacerówki wy myślicie o kupnie a ja o odstawieniu jej na dobre
 
eeee ja nie wyobrażam sobie bez wózia, bo na spacerkach zawsze pociskam sporo kilometrów w lato, choć teraz pewnei się to zmieni, bo praca:blink:

A co do kapciuszków, to kolejnym razem mamy zamiar kupić coś w tym stylu- gdzie jest duzo dziurek i mają przestrzen wolną na górze

Sklep sprzedaj
 
karincia, ja również nie wyobrażam sobie nie używać wózka w ogóle, zwłaszcza na dalsze trasy czy na wakacje, nasza podróż ciągnęłaby się w nieskończoność :-D jeszcze nie pora na odstawienie wózka :tak:
co do wyboru spacerówki, to przeglądając allegro nic nie wpadło mi w oko :no: muszę się wybrać do sklepu i poprzymierzać wózki, wsadzając do nich Maję :-) z kupnem jednak poczekam do marca lub kwietnia, może wejdzie jakiś fajny nowy model ;-)
 
reklama
Tylko tak jak mówi jakubka, później wózki będą droższe :-(
Wczoraj byłam w jednym sklepie z wózkami i niestety facet również potwierdził że już gdzieś od marca wózki będą droższe bo bliżej wiosny producenci podniosą ceny a w tym roku to nawet bardzo bo będą się wyższym vatem wykręcać :crazy:
Ja mam nadzieję się zdecyduję już teraz i kupię :-)

Jak rozumiem żadna z Was nie miała i nie ma tego wózka o którym pisałam??
 
Do góry