reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

My mamy 2 wózki:-) Inglesinę Zippy Free z której jestem mega bardzo zadowolona, tylko, ze wąska jest i na zime kupiłam używanego Nomada pro z Jane i też jestem zadowolona, ma tylko troche beznadziejny kosz na zakupy, niby duży a wsadzić coś wiekszego cieżko bo rurka przeszkadza, no i ma wyblakniętą budkę, no ale to w koncu nie nówka sztuka:-D
 
reklama
izabela ja tez myślałam o zmianie wózka na lżejszą spacerówkę na wiosnę. :-)
Na razie się rozglądam ale chętnie posłucham opinii Dziewczyn :tak:
 
Dziewczyny, znów jest pieluszkowa kampania na Streetcomie - podaję linka, jak się któraś chce na darmowe próbki załapać (tym razem Pamersy Sleep&Play rozdają):

Ankieta o pieluszkach dla znajomych

mnie się znowu udało do kampanii załapać (bo poprzednia z PremiumCare), więc ta info o próbkach to dla Was glównie :-)
 
Karincia,dla mnie sleep&play tez są do d.... tak jak Natalia nie miała niegdy problemów z zaczerwinioną pupą tak po tych sleep i po Huggies ma taką pupine poranioną wrecz ,że hej!! My tylko przy Pampersach premium albo active jestesmy i nic nie zmieniam:). Ja tez sie załapałam do obu kapanii;-). juz obiecałam kupeli,ze jej oddam te play;-),bo im pasuja.
Bo z tymi pieluchami to wlasnie tak jest,ze jednym dzieciakom te pasuja a drugim inne i bynajmniej nie ceną i marka trzeba sie sugerowac:) tylko wygladem pupy szkraba. Ja mam kolezankę ktora pampersow nie moze uzywac bo wlasnie po nich jej dziecko cierpi...i badź tu madry:)
 
a ja nie wiem już o co kaman, ale od kilku nocy znów nam się Ninka przesikuje!!! podejrzewam już felerną partię pampków (używamy pumpers active nr 5) - co noc mała się budzi mokra i zimna, co noc ją trzeba w środku nocy przewijać i przebierać; normalnie robiłam pranie nie częściej, niż raz na 10 dni, a teraz musze co 2 dni, bo zwyczajnie mi nie starcza już pajacyków do spania, a mam ich 6... i chyba nie jest to wina rozmiaru, bo 4+ byly juz dawno za ciasne, a 6 z kolei są chyba zbyt obszerne:confused:
używacie tych samych rozmiarów na noc co na dzień? czy jakies inne?
 
Adrianek używa Pampersów albo Baby Dream rozm. 4 :tak:
Na noc również ten sam rozmiar. :-)

Ja tych Sleep & Play nie lubię bo nie mają elastycznych pasków i jakoś ciężko je dobrze założyć :baffled:
 
Marcel siuśkuje w pampuchy active bejbi albo bejbidrimy ;-) rozmiar 5
(karincia to Adrianek jeszcze na 4 leci? pewnie figurę ma po Tobie co? :-)
andariel to dziwne że aż tak przesikuje, u nas się to praktycznie nie zdarza, chyba że jak spał bez bodziaka to wtedy pampek się przekręcił i wyszło, może u Was też się przekręca? nie wiem no
 
reklama
maggie85 wiesz co... no już Mu niby zakładałam 4+ ale później przez pomyłkę Mąż kupił 4 i jakoś tak teraz znowu cały czas 4 lecimy tym bardziej że my przeważnie Baby Dream a one trochę większe od pampków są :-)
 
Do góry