reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

Takie albumy oglądałam w którymś z marketów. Są naprawde super pomyślane. Mama również zostawiała pierwsze włoski brata, ale żeby pępuszek zostawić nie pomyślała :-D
 
reklama
Takie albumy to na prwade super pamiatka zwlaszcza jak wszystko wpisuje sie na bierzaco poki z glowy nie wyleci
Moja corcia tez taki ma
A ja kupilam sobie wczoraj na allegro laktator elektryczny raz uzyty za 55 zl jestem bardzo zadowolona bo chcialam elektryczny ale nie za drogi no i udalao sie :-)
 
my też mamy kikucik Karola, a album mamy taki-http://www.allegro.pl/item692565535_album_5_lat_dziecka_a_geddes_od_wydawcy_bordowy.html - jest bardzo fajny, dla Bartka myślę kupic albo zamówić od kogoś jako prezencik taki sam tylko z inną okładką :)


jeszcze raz link bo nie wiem czemu nei działa ALBUM 5 LAT DZIECKA-A.Geddes- OD WYDAWCY -BORDOWY (692565535) - Aukcje internetowe Allegro
Ja kupiłam taki sam album dla naszego Tomeczka i bardzo mi się podoba!!!!
 
Takie albumy to na prwade super pamiatka zwlaszcza jak wszystko wpisuje sie na bierzaco poki z glowy nie wyleci
Moja corcia tez taki ma
A ja kupilam sobie wczoraj na allegro laktator elektryczny raz uzyty za 55 zl jestem bardzo zadowolona bo chcialam elektryczny ale nie za drogi no i udalao sie :-)

Gratuluje zakupu. Prawie jak za darmo :tak:

Ja album zażycze sobie w prezencie dla małej :-)
 
Laktator jest firmy babyono
Znajoma ktora go uzywala mowila ze byla z nigo bardzo zadowolona wiec postanowilam jej posluchac i w dodatku byl to jeden z tanszych :-)​
 
reklama
Też o nim słyszałam na szk. rodz.
Położna polecała i fakt cenę ma bardzo dobrą i pasują do niego buteleczki z avetu :)
 
Do góry