reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
Dali gdzie zaopatrzyłas się w biustonosz, bo nie wiem gdzie szukac tej firmy...

W Ene Due Rabe :-) więc po pracy możesz zjechać ;-) i przymierzyć.
Mają kilka różnych modeli i cena w zależności od modelu.
Proponuje najpierw sprawdzić cenę na allegro + przesyłka i porównać.
Ja kupiłam w sklepie, bo model co wybrałam był tańszy, ale wiem, że nie wszystkie taniej wychodzą :baffled:.
 
wiesz ale może nie będzie miał ciemieniuszki i wtedy możesz myć włoski normalnie Oliatum. Ten szampon jest świetny jak jest problem z łuszczącą się skórką.
Ja go kupiłam jak Anieli sie zaczął problem - bo mnie od oliwki odrzuca - babka w aptece mi doradziła i super się sprawdził, potem jak juz się ciemieniucha skończyła to tez go używaliśmy bo generalnie te kosmetyki są super wydajne :tak:

Ale wiesz co, ten sklep co podałam linka - właśnie go przejżałam - ma bardzo dobre ceny - w mojej aptece dwupak płynu do kapieli w promocji kosztuje 1001 a tu widze 80! Chyba sie skuszę i kupię, bo ufam tym kosmetykom - wrazie co to bedą dla Anieli
Aha, to dziękuję za pomoc mju :-)
To czyli co... mam kupic tylko Oilatum i ani szmponu ani żadnego płynu do mycia?? :tak:
 
Ostatnia edycja:
ja szukalam od razu takich - przy Jasku ktory mial obnizone napiecie miesniowe i wszystko co wystawalo z tulowia gibalo sie na wszystkie strony kopertowki byly the best!!!
 
Właśnie wróciłam z moich rembertowskich sklepów gdzie sobie porobiłam zamówienia przez net. Obydwa mam rzut beretem od domu ale jakoś nigdy do nich nie zagląałam :baffled: odkryłam je niechcący w necie bo jeden miał super tanie butelki Aventu, a drugi pieluchy tetrowe. I okazało się, że w jednym z nich (nie mieli wystawionych na aukcji) są bodziaki za 10.99 takiej firmy "Ewa" miałam takie tez przy Anielce i dobrze się spisały więc jestem :-D:-D:-D I mam juz dla Młodego wszystko! Mogę zacząć prać i prasować :-)(no to pranie i prasowanie to może nie jest powód do radości:baffled:) Zostały mi tylko do kupienia koszule i staniki dla siebie.

KARINCIA myśle, że na początek Oliatum Ci spokojnie wystarczy
 
Ostatnia edycja:
a co kupowałyście z aptecznych rzeczy?
ja na razie mam gaziki, sól fizjologiczną, bepanthen-maść, wazelinę (ułatwi aplikację termometra), no i chyba tyle...
coś jeszcze powinnam dokupić?
 
reklama
ja jeszcze ta Fride kupuje + filterki do niej (ale to na allegro), mleczko, gaziki i wodke (w monopolowym:-))... reszta zamowiona i czekam na paczuszke ;-)

za jakis czas posle malza po pampersy i chusteczki a sama pojde po biustonosz do karmienia :tak:
 
Do góry