reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszków i ich mam

reklama
hehe.. no duzo tego mam. Nawet w pokoju sama rysunki robilam. :-)
Kilka dni temu wklejalam juz zdjecia, ale dwa dam dzisiaj tez, a co mi tam!

:-(czy tzn, ze przy drugim juz mi sie nie bedzie chcialo???
:baffled:nie strasz!;-)

chciało jak chciało ale z czasem różnie :) ja tam wolę poświęcić teraz maksymalnie czas starszemu - jak najwięcej spacerów, czytania wspólnego, zabawy itp....zakupy są zdecydowanie na końcu listy z priorytetami ;)
Masz mamusiaberlin talent i zaciecie - pokoik śliczny
a co do bucików - słodziasto :) faktyczie zaszalałaś na całego tylko nie wiem czy chociaż połowę z nich ponosicie :tak: - jakie rozmiary kupowałaś? mój synek np miał tak dużą nogę że te rozmiary pierwszych butków wg miesięcy nigdy na niego nie pasowały, chociaz ubranka i owszem...no a poza tym takie pierwsze butki to tylko jedne materiałowe niby adidaski a potem zimowe materiałowe kozaczki, taka mała nóżka powinna mieć swobodę


a co do fridy- gorąco polecam, u nas niezastąpiona!!1 gruszką to mozna się co najwyzej pobawić ;) i polecam od razu kupic wkłady wyienne - te malutkie gąbeczki bo nie w kazdj aptece można potem trafic - przynajmniej u nas, poza tym nie wymieniałam nigdy tych gąbeczek po kazdym uzyciu jak niby powinno byc ale po kilku - no ale to, co jest w standardzie to i tak za mało
 
Ostatnia edycja:
a co do fridy- gorąco polecam, u nas niezastąpiona!!1 gruszką to mozna się co najwyzej pobawić ;) i polecam od razu kupic wkłady wyienne - te malutkie gąbeczki bo nie w kazdj aptece można potem trafic - przynajmniej u nas, poza tym nie wymieniałam nigdy tych gąbeczek po kazdym uzyciu jak niby powinno byc ale po kilku - no ale to, co jest w standardzie to i tak za mało

Rękami i nogami się pod tym podpisuję :tak: Do tej pory jak Aniela ma mega gluta to tego używamy.
 
Ja sobie też kupiłam Alles i polecam, bardzo wygodny...
Widzę, że każda się pakuje, a ja jakoś nie umiem się zabrać do tego tym bardziej teraz jak się ledwo ruszam :(
Na wyjście chce sobie kupić dres i polówkę, bo w tym mi wygodnie...

Dali gdzie zaopatrzyłas się w biustonosz, bo nie wiem gdzie szukac tej firmy...

A teraz.. tylko sie nie smiejcie..
Wiem! Zwariowalam, ale to moja pierwsza dzidzia...
I teraz mowie, ze dla Dawidka wszystko...:-)
Pozniej pewnie bede zalowac tych slow, ale rozpieszczac przesadnie nie bede, bo rozki wyrosna....

Super arsenalik :tak::tak:

hehe.. no duzo tego mam. Nawet w pokoju sama rysunki robilam. :-)
Kilka dni temu wklejalam juz zdjecia, ale dwa dam dzisiaj tez, a co mi tam!

:-(czy tzn, ze przy drugim juz mi sie nie bedzie chcialo???
:baffled:nie strasz!;-)

..jeszcze zaslonek do pokoju mi brakuje:-p
Doradzicie jakis kolor???:baffled:..bo ja sie zastanawiam od 3tygodni...

Ach! wczoraj kupilam w aptece plyn do kapieli dla dzidzi...
Miala ktoras z was cos podobnego?? i jakiej firmy???

dziekuje! o takich nie myslalam:happy2:
musze skoczyc do jakiegos fajnego slepiku z materialami.. zaslonami i firankami...
A jesli chcialabym dodatkowo rolete na okna, to jaki kolor????:happy2:
wierze w wasz gust:-)

Mam dokładnie taki sam kolorek pokoju jak Ty. Zasłonki mam żółte, bo i dodatki w takim kolorze są, natomiast rolete mam w kolorze ścian. Super się komponuje jako całość.
Zazdrosze możliwości zrobienia osobnego pokoju dla dzidziusia, choć podobno i tak przez pierwszy rok wygodnie mieć maluszka blisko siebie.
 
Rękami i nogami się pod tym podpisuję :tak: Do tej pory jak Aniela ma mega gluta to tego używamy.
my tez bo młodemu lepiej idzie wciąganie niż smarkanie ;)\
Kasia - i pewnie przy Mateuszu by się przydało - my dzieki temu zapobiegaliśmy żeby katar niżej nie schodził - bo Karol dość często choruje/chorował ale na szczęście szybkie leczenie plus częste czyszczenie nosa zapobiega temu żeby na gardło albo i oskrzela nie schodziło - w większosci przypadków na katarze się kończy
co prawda siła ssania to bywa taka że trzeba niestety czasami we dwójkę - jedno trzyma siła mocno przytula a drugie ciągnie...ale to tez różnie na różnych etapach rozwoju mojego dziecka bo czasem udało mu się wytłumaczyć że trzeba...no ale to mówię a propos trochę starszych oczywiście - bo to jednak zakup na długo
 
Ja tez juz mam ta fride. Polozna w szkole rodzenia powiedziala ze o niebo lepsza niz gruszka. :tak:

Mamusiaberlin buciki swietne;-)
 
Ja tez juz mam ta fride. Polozna w szkole rodzenia powiedziala ze o niebo lepsza niz gruszka. :tak:

Mamusiaberlin buciki swietne;-)
ja mam i fride i gruszkę zobaczę ,która lepsza ,a tak wogule śniło mi się tej nocy ,że rodziłam .I że poród trwał tylko godzinę ,ale za to pokarmu wcale nie miałam i musiałam butlą karmić:zawstydzona/y:.Więc pewnie w rzeczywistości będzie na odwrót ,poród długi a pokormu w od groma:baffled:
 
reklama
Ja aspirator kupiłam Marimer, różni się tym od Fridy że nie ma wymmienych wkładów tylko kawałek watki się wkłada.
Koleżanka od 2 lat stosuje na swoim synku i mówi, że jest super, dlatego się skusiłam.

Dziewczyny prosiłyście o informację jak zachowa się po praniu ta pościel z mojego koszyka. A więć wypłałam i nic się z nią nie stało tzn, część biała nie zafarbowała od tych pasków. Prałam jednak w rękach, właśnie w obawie że może farbować ale spokojnie można wyprać w pralce. Jedyny minus jaki zauważyłam to materiał po praniu dosyć ciężko się prasuje, nawet na nawyższej temeraturze. Baldachim prałam w pralce bo jest cały biały i dorzuciałm do innych rzeczy, pranie wirowało się na 1300 obrotów i myślę że dlatego też ciężko było go wprasować, radzę tak mocno nie wirować :tak: Pościeli pranej ręcznie jeszcze nie prasowałam, dam znać czy się podobnie zachowa.
 
Do góry