reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

reklama
Jeśli chodzi o wyprawkę u mnie najważniejszym jej elementem był chyba wózek. Chciałam aby był wygodny dla maluszka i dla mnie, poręczny, praktyczny, lekki, zwrotny i łatwy w obsłudze. Finalnie wybrałam anexa z serii discovery i jestem z niego bardzo zadowolona. Spełnia wszytskie moje oczekiwania a dodatkowo fajnie się prezentuje;)

A duzo miejsca zajmuje w aucie?

Ciezki jest?
 
O jej, jestem w szoku - wyglada super i cena przystepna - ja jak ogladalam ostatnio wozki, to tak od 3 tys w gore (Anex; Quinny), nie mialam wczesniej do czynienia z zadnymi wozkami i nie wiem, czy warto warto wybierac ''makowe'' 2 razy drozsze, czy lepiej zaplacic polowe mniej?

Czy jest na prawde jakas ogromna roznica w tych wozkach?

Mi się Quinny podobają, ale dla mnie osobiście odpadją wózki które nie mają spacerówki rozkładanej na płasko, tylko mają tzw. "kubełek."
Mi się podoba najbardziej:
Link do: Balios S | CYBEX Polska
a zaraz potem
Link do: Wózek universalny Anex® CROSS | ANEX® – Strollers, child safety seats and accessories.

Tylko trochę mnie boli wydawanie na wózek takich pieniędzy, bo to w sumie na rok tylko. Jeszcze dam sobie czas na przemyślenie i może w jakiejś fajnej cenie znajdę używany. Fotelik do auta mamy po starszym synie.
 
reklama
Do góry