reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla maluszka

Dziewczyny jak mialy byście wybrac to to co byście wybrały ? szukałam bujaczka na olx i znalazlam taki za 100zl a ta babka ma tee taka hustawke hybrydowa w tej samej cenie i teraz juz sama nie wiem co bedzie lepsze ....
 

Załączniki

  • p-bright-starts-hustawka-hybrydowa-zebra-ingenuity-10037.jpg
    p-bright-starts-hustawka-hybrydowa-zebra-ingenuity-10037.jpg
    27 KB · Wyświetleń: 89
reklama
Czy to
p-tiny-love-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-luxe-szary-tl1804406130r.jpg
 

Załączniki

  • p-tiny-love-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-luxe-szary-tl1804406130r.jpg
    p-tiny-love-lezaczek-bujaczek-lozeczko-3w1-luxe-szary-tl1804406130r.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 381
Ja bym też wzięła pod uwagę co Ci będzie łatwiej przestawić, bo osobiście najwięcej tego bujaczka używałam żebym mogła coś zrobić a dziecko było ze mną i mnie widziało. Czyli często wędrował kuchnia - salon - jakiś pokój, bo tak to raczej na macie większość.
Huśtawki nie miałam, ale tak sobie myślę, że z kolei jak ona sama buja to może i dziecko sama do snu ubuja? :D
Musisz pomyśleć na swoje potrzeby bo obydwa to bez sensu.
 
Tak! Koleżanka ma huśtawkę i to samo jej lula dzidzię do snu. Nakarmione wkłada, zapina pas, daje zabawki i wychodzi. Za 5 min zaglądam i Niunia cudnie śpi. Bez płaczu, marudzeń, histerii. Super sprawa. Muszę to kupić...
 
reklama
Ja butlę dostałam w "niebieskim pudełku", nie dokupuję innych. :) Łóżeczko super, ale na razie mam stracha. Mąż zamówi jak pójdę pod nóż. ;) 5 dni w szpitalu, zdąży dojść.
 
Do góry