reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wyprawka dla malucha i mamusi :)

Kaha- mój mały był taki szczuplutki, ze 56 mogłam go owinąć 2 razy ;-) nie zdziw się, jak 56 będzie jeszcze duże

Na20talii- konkretna ta wyprawka :-)
 
reklama
Natalia ale masz ubranek :D wiesz gdybyś miała problem z prasowaniem to dzwoń :D hehe

Aneta a ty jak ubierasz swojego Emila na wyjście ze szpitala? naszykowałaś coś?

jolka no właśnie tego się obawiam ale mam dresik szary na 50 jak coś :D więc w razie W jego też naszykuje najwyżej w nim maluch wyjdzie ze szpitala...zastanawiam się czy nie za mało mam tych ciuszków :D



Widzę że dużo z Was ubiera zwykłą bawełnianą czapkę..no to chyba też tak zrobię... bo ja myślałam że trzeba grubszą taką już welurową czy coś.. :)
 
nie no coś Ty, bawełniana na tym etapie :) te cieplejsze to październik albo nawet listopad, zresztą tak jak Ty rodzisz to może być nawet dwadzieścia kilka stopni
 
Ja wychodze z założenia ze lepiej nie przegrzewac. Tym bardziej ze dziecko w foteliku, I jeszcze kocyk i pieluszke na przejście przez szpital i do auta więc lepiej nie ubrać za grubo bo się W aucie zgrzeje. Lepiej kocykiem operować i czapka nie za grubą. A jak będzie bardzo gorąco to jeszcze gorzej bo wiadomo ze klimy się nie włączy. Ja masakrycznie wspominam powrót z młodą ze szpitala. Wychodzilismy, zapakowalismy dziecko do fotelika i wychodzimy a 2 położne na nas z morda ze takie maleństwo ur2550g do fotelika! I kazały tylko w rożek. Ja głupia je posluchalam i siedziałam z tyłu z bolacym tylkiem który na zakrętach ciągnął nie do wytrzymania i z dzieckiem w rozku które zaczęło się pocic. I tak 25 km! To był pierwszy i ostatni raz jak moje dziecko nie było zapiete w foteliku! Porażka nie wiem jak mogłam zrobić takie głupstwa i ich posłuchać. To chyba jeszcze był szok poporodowe bo wiadomo inaczej nie da się tego nazwać.
 
Ostatnia edycja:
kaha91 zalezy od pogody :) przygotuje sobie 2 zestawy, lżejszy i cieplejszy i mi małż przywiezie jak będziemy wychodzić :D bo też nie chce brać wielkiej walizy do szpitala, żeby nie pomyśleli, że ja tam na dłużej .. :p
Pogoda to loteria. W zeszłym roku 11 października braliśmy ślub i było 26 stopni. Liczę, że jeszcze małego powożę w wózku tego roku :D
 
Wg mnie lepiej klimę włączyć na delikatny nawiew, niż przegrzać. Z czapkami, to trzeba mieć przygotowaną i taką i taką (grubszą, ale nie zimową). Trzeba wziąć pod uwagę, że sporo dziewczyn może urodzić w październiku, a pogoda może być albo upalna, albo zimowa. Z resztą same widzicie, jakie mamy lato, jeden dzień +40, drugi +15. W październiku może nawet śnieg sypać.
 
No to mam taką czapkę bawełnianą z kompletu zwykłą :) i najwyzej kupię jakąś drugą :) dzięki za rady:) co ja bym bez Was zrobiła

Aneta dobrze napisałaś nie za dużą torbę a ja kurdę w walizkę się chciałam spakować i w drugą mniejszą malucha bo chcę mieć swoje ubranka :D

Jolka też racja z tą pogodą.. więc się przygotować trzeba :)
 
kaha91 ja to miałam walizę ogromną przy 1 porodzie hehe położne się ze mnie śmiały :p

dżejka ja też myślę, że lepiej nie przegrzewać, w ogóle nie wiem czy synowi czapeczkę nałożę. Jak będzie 25 to na pewno wyjdzie bez :) no a jak 15 to na pewno z :)
 
reklama
no bo tyle tego jest do zabrania;/
same to wielgachne podpaski ile miejsca zajmują;/ ręczniki dwa;/
gorzej niż na dwa tygodnie na wczasy hahaha
 
Do góry