reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Lady Niepolomice i okolice sie ostatnio strasznie rozbudowaly (jak chyba reszta Polski) a bardzo ladna okolica i blisko i dobry dojazd od Krakowa

wiesz co ..prawde powiedziawszy ...to ja byłam tam raz w życiu jak miałam z 15 lat :sorry2:
A teraz dostałam w testamencie po babci troche gruntów pod puszczą i nie opodal Niepołomic ....i nie wiem nawet jak wygląda okolica :zawstydzona/y:
Czy buduja sie tam domki jedno rodzinne :confused: i robi sie " sypialnia " Krakowa ...czy sa tam gospodarstwa rolne :confused:

wiesz coś na ten temat :confused::confused::dry:
 
reklama
My też mieszkamy niedaleko Niepołomic to mogę ci powiedzieć że okolica fajna a Niepołomice to chyba jedno z najlepiej rozwijających sie regionów malopolski coraz wiecej nowych firm i nowych osiedli wiec ziemia też pewnie coraz bardziej wartościowa
 
Lady ja tam tylko kilka razy przejazem bylam i troche czytalam jak mieszkania rok temu szukalam.Ogolnie wiecej domkow jednorodzinnych i raczej sypialania Krakowa,chociaz tez duzo firm calkiem sporych (coca cola,royal canin ) ma siedzibe w okolicy Niepolomic.Tez zaczeli tam troche blokow budowac.Dojazd dobry pociagiem i busem do Krakowa.Tylko jak ta ziemia tuz pod puszcza to czy mozna budowac na niej??Znajomy ma dzialke pod puszcza kampinoska to wiem ze jest tak ze nie mozna domu miec tuz pod lasem
 
Postanowiłam dziś, że wybiorę się do paru ciucholandów zobaczyć czy jest coś ciekawego dla dzidzi i baaardzo się cieszę że to zrobiłam :) To co wklejam to 3/4 tego co kupiłam a za wszystko zapłaciłam razem 43 zł :) Chyba zaczne częściej odwiedzać ciucholandy, bo dla dzieciaczków są naprawde śliczne rzeczy, a dla dziewczynek... po prostu się rozpływałam nad tymi boskimi sukieneczkami... :) cuda, no ale ja mam chłopczyka hehe.


 
Alez superowy ten pajacyk w szkielecik hehe, nieźle twój synuś będzie wyglądał, jakby sie prześlwietlił;-)
 
A to sa moje dzisiejsze łupy dla strszej i mlodszej w stanie idealnym.Bylo tam tyle az oczy bolaly ale musialam sie powstrzymac do poki nie zrobie przegladu ubranek po Vanessce.Jutro mam taki zamiar,

188002.jpg

Ciuszki NEXT i Disneya:-)
187993.jpg

187996.jpg

ten golfik zolty jest w serduszka brokatowe czego nie wiadac na zdjeciu.Super

a ten plaszczyk na deszcz rozwoy ja cukierek i ocieplany za 10zl.
187999.jpg
 
Sliczne ciuszki takie rozowiutkie :-)
ja jak widze kiecki i takie tam to szok... takie ciuchy dla dziewczynek sa w ciucholkach za grosze dla chlopca troszke ciezej ale tez mozna uper cos znalesc
 
reklama
Chce zrobić większe zakupy szukam jakieś hurtowni z ciuszkami i rzeczami ..słyszałam o hurtownii na centralnej znacie dokładniejszy adres??
 
Do góry