reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Puchatko - my używamy jonsona płyn lawendowy którym myjemy całe ciało i włoski również. Od samego początku do dzisiaj.
Kangurka - nie martw sie tą ciemieniuchą. U nas jak się pojawiła to reakcja była natychmiastowa i po dwóch seriach oliwienia główki a potem wyczesywania przeszło. A przecież może w ogóle się nie pojawić.
 
reklama
Kangurka bylam w sklepie przy ul.Sw.Kingi.Pelno roznych rzeczy tam maja i az ciasno jest. Ze wzgledu na gabartyty osob odwiedzajacych ten sklep powinni miec wiekszy lokal;-):-) Duzo wozkow,lozeczek,poscieli,rozkow,pieluch tetrowych, flanelowych i ubranek.Nic nie kupilam bo tak pojechalam zobaczyc co maja i np pierwszy raz zobaczylam tam body, ktore bylo zapinane na napy wzdluz brzuszka i np kaftaniki takie jak kiedys byly na sznureczek z boku wiazane albo na napy z boku lub na srodku zapinane( te kaftanik iw detalu ok 10zl)W smyku i 5.10.15 widzialam tylko takie przez glowke zakladane.Ceny chyba dosyc niskie widzialam ze spiochy bawelna czy frote byly od 15 do 30kilku zl.
 
Lady Niepolomice i okolice sie ostatnio strasznie rozbudowaly (jak chyba reszta Polski) a bardzo ladna okolica i blisko i dobry dojazd od Krakowa
 
Ja wczoraj bylam w entliczku .mialam kupic pozytywke zeby puszczc juz maluszkowi .Ale miestety zadnej nie wybralam bo zdecydowac sie nie moglam. byłam tez w geancie i tam kupiłam bardzo fajne body rozpinane od góry do dołu na takie guziczki.Najfajniejsza była cena bo zapłacilam 6 zl

A tak sie rozpina
 
A ja znowu poszalałam w 5.10.15 :-) kupiłam śliczne ogrodniczki, do tego koszulkę i polarkowy komplecik na jesień... cudeńka :-)

Dziewczyny jakie kupujecie butelki i jakie smoczki? (może macie jakies doświadczenia)
 
reklama
Ja wczoraj wykorzystując dobre samopoczucie wybrałam się do ciucholka i zakupiłam 3 pary śpioszków, malutką czapeczkę bawełnianą oraz dla starszego dziecka ocieplaną kamizelkę z kapturem i z polaru czapeczkę - to wszysto za 8 zł :-D:szok::szok:.
 
Do góry