reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla majowego szkraba :)

Sliczne ciuszki takie rozowiutkie :-)
ja jak widze kiecki i takie tam to szok... takie ciuchy dla dziewczynek sa w ciucholkach za grosze dla chlopca troszke ciezej ale tez mozna uper cos znalesc

Ja też mam takie wrażenie ale to chyba wydaje. Gdybyś sie spodziewała córeczki miałabyś wrażenie, ze wszędzie są ciuszki dla chłopczyka.
 
reklama
a co ja mam powiedziec? Jeszcze nie wiemy czy będzie chłopiec czy dziewczynka, a w sklepach są albo różowiótkie sukieneczki albo niebieskie bojówki z koparkami, autkami i samochodzikami :-(
 
witam wszystkie mammusie :-)widze że szaleństwo zakupów trwa :tak:ja nie chodze po sklepach ale internet i zakupy przez niego sa świetne .Zaczynam sie tylko zastanawiac czy moja dzidzia zdązy ubrać to wszystko co już ma ,a to jeszcze nie wszystko ;-)moj nowy zakup
 
Slicznosci Nati

Ja dzis zrobilam przeglad ubranek po pierworodnej i az milo mi bylo ogladac te malutenkie spiszki,kaftaniki ach.Wspomnienia wrocily. No i juz nie szaleje z zakupami bo wszystko mam tylko biodziako z krotkim rekawkiem mi brak na 0-3M.
 
hoho, nie zagladałam od soboty i prosze - majówki szaleją po sklepach :rofl2:
Babeczki - ciuszki kosmiczne :-)
Nati - gdzie robilas te ostatnie zakupki?
Vanessa, dzieki raz jeszcze za info - pobuszowalam po Geancie i wyszłam z furą fajnych spiochów za 32zł :-) i do tego czapeczka "kózka" za 10zł (wahałam sie troche bo to strasznie drogo... haha):laugh2:

a to moje łowy z Geanta (zdjecia wstretne, bo rzecz jasna robione po ciemku):







a to z Galerii Krakowskiej (z wyprzedaży nowki):


i hicior CENOWY - 12zł na wyprzedazy w C&A nowiutenki kombinezonik:

Nie wiem czy za rok sie przyda, czy rozmiar bedzie wogole ok, ale za taka cene to nawet moze przelezec w szafie ;)
 
kangurka wszystko kupione na allegro z firmy NEXT ciuchy sa super gatunkowo niestety nigdzie niema tej sieci sklepów :-)
 
reklama
Puchatka laktator pomaga i przy nawale mleka i przy jego malej ilosci bo wtedy pobudza laktacje niby .No ale ja w sumie prawie nie uzywalam i na szczescie ze kupilam zwykly reczny a nie drogi elektryczny.W csumie i tak jak mialam nawal i trzeba wtedy odciagnac to robilam to recznie,ale tylko kilka razy miala taka potrzebe bo w sumie moj maly ssak co chwile chcial cyca i ladnie ze mnie sciagal.
 
Do góry